Tozkoparan İskender

Tozkoparan İskender 32. Bölüm Sesli Fragmanı 26 Aralık Özeti

Tozkoparan İskender Dizisi 32. Bölüm Sesli Fragmanı 26 Aralık Özeti Tozkoparan İskender 32. Bölüm Fragmanı izle Tozkoparan İskender Son Bölüm Fragmanı seyret Tozkoparan İskender 32. Bölüm Fragmanı trt1

Tozkoparan İskender 31. Bölüm özeti Pençeden ayrılma isteğini dile getiren Mavi Ay, Halukun okuldan atılma tehdidiyle karşı karşıya kalmıştır. İşlerin düşündükleri kadar kolay çözülmeyeceğini anlayan İskender ve arkadaşları mecburen geri adım atar.

Bu fırsatı kaçırmayan Cenk hem fiziksel olarak hem zihinsel olarak Mavi Ayı cezalandırmak için elinden gelen her şeyi yapar. Ertesi gün okula giden Mavi Ay’ın keyfi, okul müdürünün kendilerini odasına çağırmasıyla kaçar. İskender’in yaptığı bazı hareketlerin süper güçlerini ortaya çıkarması, Arda, Asya, Elif ve Sinan’ı endişelendir. Bu konuda bir çözüm yolu arayan Mavi Ay soluğu Fikri’nin yanında alır. Vakit İskender’in süper güçlerini test etme vaktidir.

Fikri’nin önderliğinde İskender’in süper güçlerini ölçmek için çeşitli testler yapılırken; Pençe laboratuvarında Haluk, zamanın çocuğunun sahip olduğu süper güçlere karşı koyabilmesi için yaptığı icadı Cenk’e takdim eder.

Alim Cezeri Koleji’nin okul müdürü Mavi Ay’a ne söyleyecek? Mavi Ay Pençe’den ayrılmayı başarabilecek mi? İskender’in süper güçlerinin sınırları ne? Haluk’un zamanın çocuğunu durdurmak için nasıl bir icat yaptı?

Tozkoparan İskender 32. Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir