Trt1 Elimi Bırakma Dizisi 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Elimi Bırakma ilk bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Pazar akşamları ekrana gelen dizi bu hafta 2. bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazır. Elimi Bırakma 2. bölüm için iki fragman birden yayınlandı. İşte yeni haftada yaşanacak olan gelişmeler.

Elimi Bırakma ilk Bölümde; Amerikada aşçılık okuyan Azra, babasının doğum günü için yurda geri döner. Gelmesiyle birlikte bir gecede yıkılan dünyasına karşı kardeşi Mertle bilinmez diyarlara yelken açar.

Çelen grubunun varisi olan Cenk, Amerikadaki okuduğu okuldan atıldığının haberiyle gelir. Cenk ailesini ve özellikle Feride Hanımı şaşkınlığa uğratır. Cenkin asi tavırları durumu daha da zorlaştırır. Cenkin bu durumu Çelen ailesini büyük sürprizlere gebe bırakır.

Feride Hanım, fakirlere yoksullara yardım eder, ailesi için her şeyi yapar ve oğlunun yarattığı boşluğu bu şekilde doldurmaya çalışır. Hayatını hep başkalarına adamakta, torunlarını her şeyin üstüne koymaktadır. Ama buna rağmen verdiği emekleri boşa gittiğini ailesini tanıyamadığını görmektedir. Feride Hanım şimdi de son sınavını ailesi ile verecektir.

Azra ve Cenkin hayatları küçük bir tesadüfle kesişir ancak bu tesadüf hayatlarını birbirine bağlayacak olan ilk kıvılcım olacaktır.

Elimi Bırakma 2. bölümü ile Pazar akşamı TRT 1de

Updated: 28 Temmuz 2018 — 20:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi