Trt1 Hangimiz Sevmedik dizisi 11. bölümde neler yaşandı?

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik 11. bölüm ile ekrana geldi. Hangimiz Sevmedik son bölümünde, Adilenin hastalığı herkesi endişelendirdi. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile gündemden düşmeyen Hangimiz Sevmedik 12. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

Dizide, Adilenin aniden fenalaşması herkesi paniğe neden oldu. Yapımcılığını BSK yapımın üstlendiği Hangimiz Sevmedik dizisinin başrollerinde Altan Erkekli, Gül Onat, Can Yaman, Selen Soyder, Cengiz Bozkurt yer alıyor.
Hangimiz Sevmedik 11. bölüm sizlerle.

HANGİMİZ SEVMEDİK 11. BÖLÜM ÖZETİ

Tarıkın İzmire gitmesine Adilenin yorgun kalbi dayanamaz ve fenalaşır. Mahalleli onu hastaneye kaldırır. Tarıkın bindiği otobüste sürpriz bir yolcu daha vardır. Tarıkla konuşur ve İzmire gitmemesi için ikna eder. Tarık soluğu hemen karısının yanında alır. Tarık ve Itır mahalleye geldiklerinde hiç kimse yoktur. Feridundan Adilenin fenalaştığını ve hastaneye kaldırıldığını öğrenirler. Diğer yandan çok ünlü bir kahve markası Şenerin mavi kahvesine talip olur. Ancak mavi kahvenin hiç hesaba katılmamış bir özelliği vardır.

HANGİMİZ SEVMEDİK KONUSU

Hangimiz Sevmedik yapımcılığını BSK Yapım (Çağrı Bingüller, Başak Bingüller)ın, yönetmenliğini Metin Balekoğlununnun üstlendiği, senaryosunu Alphan dikmen ve Başak Angigünün yazdığı, 15 Temmuz 2016 tarihinde TRT1 kanalında yayınlanmaya başlayan komedi, dram türündeki televizyon dizisidir.

İsmini Müslüm Gürsesin seslendirmiş olduğu “Hangimiz Sevmedik” adlı eserden alan dizi; hikayeleri ve karakterleriyle Yeşilçama göndermeler yaparak nostaljik mahalle yaşamını; komşuluk, aile, dostluk gibi kavramları, aile ilişkilerini ve aşk hikâyelerini konu almaktadır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir