Tuğçe Melis Demir kimdir? Survivor Gönüllüler

Yazar: ,

Survivor gönüllüler takımında yer alan Tuğçe Melis Demir düzgün fiziği ve duru güzelliği ile yarışmaya damga vuran isimler arasında yer alıyor. Yarışamalarda da gösterdiği gayret ile de dikkat çeken Tuğçe Melis Demirin kariyeri ve hayatı hakkında merak edilenleri sizin için derledik. Peki Tuğçe Melis Demir kimdir?

Survivor gönüllüler takımında en genç isimler arasında yer alan Tuğçe Melis Demir duru güzelliği ve düzgün fiziği ile dikkat çekiyor. Yarışmalarda ki gayreti adada arkadaşları ile olan uyumu ile göz dolduran Tuğçe Melis Demir sakin kişiliği ile öne çıkıyor. Peki Tuğçe Melis Demir kimdir?

TUĞÇE MELİS DEMİR KİMDİR?

11 Şubat 1994 tarihinde Ankarada dünyaya gelen Tuğçe Melis Demir, öğreninimini İzmirde sürdürmüştür. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakultesinde lisans eğitimini gerçekleştiren Demir, eğitim hayatında devam ederken, bir taraftan da sportif faaliyetlerine ağırlık kazandırmıştır. Buz Hokeyi sporunda profesyonel bir kimliğe sahip olan Tuğçe Melis Demir, ODTÜ Buz Hokeyi Takımı ve milli takım oyuncusudur.

1,69 boya ve 62 kiloya sahip olan Demir, Survivor Gönüllüler Takımında ter döküyor.

Yarışmanın İnternet sayfasında seyirciler tarafından yorumlanan Tuğçe Melis Demir hakkında, Gönüllülerin favorisi olarak görüyorum, Çok güzel, çok yetenekli yorumları yer almaktadır.

Benzer Yazılar

Bir cevap bıraka bilirsin