Ufak Tefek Cinayetler yeni sezondan ilk fragman Edipi kim öldürdü

Ufak Tefek Cinayetler 32. bölümü ile ekrana geldi. Oyanın partisinde kim öldü? Ufak Tefek Cinayetlerin kritik olayı dün akşam yayınlanan bölümde çözüldü. Camdan düşen kişinin Edip olduğu ortaya çıktı. Peki Edip neden düştü? Ufak Tefek Cinayetler 2. sezon ilk fragmanı yayınlandı.

STAR TVnin heyecanla takip edilen dizisinde sonuca gelindi. Dün akşam sezon finali ile seyirci karşısına çıkan Ufak Tefek Cinayetlerde düğüm çözüldü. Yeni bir düğümün başlangıcını yapan diziden ilk fragman da geldi.

UFAK TEFEK CİNAYETLER 2. SEZON FRAGMANI

UFAK TEFEK CİNAYETLER SEZON FİNALİNE NELER OLDU?

Parti başladı, davetliler yerlerini aldı ve ilk korkunç cinayete resmen işlendi! Bu partide sadece güzel müzik, keyifli ortam ve lezzetli atıştırmalıklar yoktu; kanlı hesaplaşmalar, can acıtan yüzleşmeler ve cinayete varan bir kavga da vardı! Bazı cinayet planları bozuldu ama yolda yenileri kuruldu ve cinayet anı yaklaştıkça ortalık iyice karıştı.

Reyting rekortmeni dizide ilk cinayete kurban giden kişi Doktor Elif oldu. Doktor Elifin öldürülmesinin ardından sezon finalinin ikinci cinayeti de işlendi ve bu kez de Edip öldürüldü

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir