Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi bitiyor mu?

0
0

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi final ne zaman? FOX TV’de Perşembe günü ekrana gelen Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi final kararı aldı. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi bitti mi, ne zaman bitecek?

İddialara göre dizinin final kararı almasına iki farklı sebep gösteriliyor. Birincisi, kanal yönetimi ile yapım firması tarafından dizinin devamı için sözleşme yenilenmemesi. İkinci iddia ise kanal yönetiminin rayting sonuçlarından memnun kalmaması. Dizi final bölümü ile 09 Şubat Perşembe günü saat 20:00’de ekrana veda edecek. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ile FOX TV’nin son 10 gün içinde yapmış olduğu 3. final olacak.

Kanal, geçtiğimiz hafta 30 Ocak Pazartesi günü Bana Sevmeyi Anlat dizisinin final bölümünü yayınladı, 07 Şubat Salı günü En İyi Ben Söylerim yarışmasının sezon finali ekrana geldi ve 09 Şubat Perşembe günü Umuda Kelepçe Vurulmaz final bölümü ile ekrana veda edecek. FOX TV büyük bir yenilik içinde. Cuma günleri ekrana gelen dönem dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem- IV Murat Salı günleri yayınına devam edecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz