Umutsuz Ev Kadınları 22. Bölüm Fragmanı izle

Umutsuz Ev Kadınları 22. Bölüm Fragmanı izle KANAL D ekranlarında yayınlanan Umutsuz Ev Kadınları 22. Bölüm Fragmanı online internetten izle Umutsuz Ev Kadınları 4 Mart Pazar Fragmanı izle

Umutsuz Ev Kadınları 21. Bölüm Özeti; Yasemin, Sinan’la ilgili gerçeklerin peşine düşüyor..
Sinan’la ilgili gerçeklerin peşine düşen Yasemin, bulduğu ipuçlarıyla Cevdet’e ulaşır. Duyacağı gerçekler, Sinan hakkında düşündüğü her şeyi tepetaklak etmeye yetecektir.

Elif evliliğinin üstüne bir kara bulut gibi çöken Canan yüzünden kendine ve kocasına olan güvenini kaybeder. Evliliğini kurtarmak için göze aldığı şeyler ise, onu utandırmaktan öteye gidemez.

Nermin’le Kadir’in tesadüfî yakınlaşmalarına tanık olan Emel bunun tadını çıkarmaktan geri durmaz. Yaptıklarının utancıyla kocasına sığınan Nermin ise hayal kırıklığına uğrar. Behçet’in tek düşündüğü, günden güne kötüye giden sağlığıdır.

Zeliş’in başı yine Levent’le derttedir. Zeliş’in bebek beklediğini duyan Levent her şeyi göze alıp kapısına dayanır. Üstelik Levent bu sefer pes etmeyecek kadar kararlı ve cesurdur.

Umutsuz Ev Kadınları 22. Bölüm Fragmanı izle, Umutsuz Ev Kadınları 22. Bölüm Fragmanı, Umutsuz Ev Kadınları 22. Bölüm Fragmanı izle, Umutsuz Ev Kadınları 22. Bölüm Fragmanı Seyret, Umutsuz Ev Kadınları 22. Bölüm Fragmanı Full izle, Umutsuz Ev Kadınları 23. Bölüm Fragmanı izle, Umutsuz Ev Kadınları Son Bölüm Fragmanı izle

Cemil’le ilgili korkunç gerçekleri öğrenen Suna, onu tehdit ederek mahalleden uzaklaştırır. Oğlunu Suna’nın ellerine teslim etmek zorunda kalan Cemil’in kaçmaktan başka şansı yoktur.

Umutsuz Ev Kadınları 22. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi