Umutsuz Ev Kadınları 8. Bölüm Fragmanı izle

Umutsuz Ev Kadınları 8. Bölüm izle Umutsuz Ev Kadınları 8. Bölüm Fragmanı izle Umutsuz Ev Kadınları 8. Bölüm Fragmanı Seyret Umutsuz Ev Kadınları 8. Bölüm Fragmanı izle Umutsuz Ev Kadınları 9. Bölüm Fragmanı izle Umutsuz Ev Kadınları Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Umutsuz Ev Kadınları 7. Bölüm Özeti;

Yasemin hayal kırıklığı yaşıyor

Yasemin, romantik bir akşam yemeği için Sinan’la buluşmak üzere gittiği restoranda, onu yabancı bir kadınla görünce mahvoluyor.

Yasemin, romantik bir akşam yemeği için Sinan’la buluşmak üzere gittiği restoranda, onu yabancı bir kadınla görüp mahvolur. Cemil, karısının intiharına sebep olan mektuptaki el yazısının çok yakın bir komşusunun el yazısıyla aynı olduğunu dehşetle fark eder. Elif, Ömer’in terfisi için, patronuyla eşini bir akşam yemeğinde ağırlar. Ancak bu yemek sırasında ortaya attığı parlak iş fikirleriyle istemeyerek de olsa kocasını gölgede bırakır. Zeliş, bilgisayarını virüsten kurtarmak için Levent’ten yardım ister, ancak kayınvalidesi onları birarada görünce kıyamet kopar. Nermin kocasının boşanma davası açtığını öğrenir ve çocukları hediyelerle şımartmasına sinirlenir. Bu hediyelerden biri olan motosiklet ailenin başını büyük bir belaya sokar. Mert hastanede gerilimli günler yaşamaktadır.

Umutsuz Ev Kadınları 8. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi