Ünlü mankene dayak, Karakola sığındı

Ünlü mankene dayak, Karakola sığındı Deniz Akkaya, geçen cumartesi gecesi sevgilisi Murat Varolla büyük bir tartışma yaşadı. Dayak yiyen Akkaya, Arnavutköy Karakoluna sığınıp şikayetçi oldu

KAVGA ŞİDDETE DÖNÜŞTÜ

Deniz Akkayanın yeniden bir araya geldiği işletmeci sevgilisi Murat Varolla ilişkisi yine hüsranla bitti. Yıllar sonra tekrar beraber olmaya başlayan sevgililer, geçen cumartesi akşamı evde tartıştı. Kavga şiddet olayına dönüştü.

HAKARET VE DARP ŞİKAYETİ

Sevgilisi Murat Varoldan dayak yiyen Akkaya, soluğu Arnavutköy Karakolunda aldı. Varoldan şiddet görüp dayak yediğini iddia eden Akkaya, polislerden yardım istedi. Ünlü manken, şiddet uygulayan sevgilisinden şikayetçi oldu.

VAROL, GÜLŞENİ DE DÖVMÜŞTÜ

Murat Varol, kadına şiddet konusunda vukuatlı bir isim. Varol, daha önce bir dönem evli olduğu gülşene de şiddet uygulamış, bu gelişmenin ardından çift boşanmıştı. Varol, daha önce de manken Aysu Baceoğlunu dövmüştü.

3. DAYAK VAKASI

Bu olay Deniz Akkayanın yaşadığı üçüncü şiddet olayı. Ünlü manken, 2005 yılında da sevgilisi Murat Aslandan dayak yemişti. Ekrana çıkıp bu dayak olayını ve kulak zarının patladığını anlatan Akkaya, gözyaşlarına boğulmuştu. Akkaya, bir dönem de kızı Ayşe Nazlının babası Efe Önbilginden Beni tekme Tokat dövdü diye şikayetçi olmuştu.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir