Ünlü Oyuncu Nehir Erdoğan Reaksiyon dizisinden ayrıldı

Reaksiyon’da sürpriz bir ayrılık yaşandı Ünlü Oyuncu Nehir Erdoğan Reaksiyon dizisinden ayrıldı Reaksiyon’da Savcı Duygu’yu canlandıran Nehir Erdoğan diziden ayrıldı.

Reaksiyon dizisinin Pazartesi akşamı ekrana gelen 8. bölümünde şok bir ayrılık yaşandı. Reaksiyon’a Savcı Duygu’nun ölümü damga vurdu. Reaksiyon’da Erdal Beşikçioğlu’nun canlandırdığı Dayı lakaplı Yavuz Aslan’ın yeğeni olan askeri savcı Duygu öldürüldü. Dizinin başrol oyuncularından olan ve Duygu’yu canlandıran Nehir Erdoğan da diziye sürpriz bir şekilde veda etmiş oldu. Reaksiyon’da Yavuz’un düşmanı olan Deli İbrahim Duygu’yu kaçırdı.

Yavuz Aslan’a görüntülü bağlanan Deli İbrahim, önce Duygu’ya babasının katilinin amcası Yavuz olduğunu açıkladı. Babasının trafik kazasında öldüğünü sanan Duygu bunu duyunca şoke oldu. Ancak daha sonra İbrahim, Duygu’nın kafasına kurşun sıkarak amcası Yavuz’un izlediği sırada öldürdü. Bu olay karşısında büyük bir acı yaşayan ve adete yıkılan Yavuz Aslan intikam yemini etti. Dizinin en önemli oyuncularından olan Nehir Erdoğan’ın rol gereği ölerek diziden ayrılması ise tam anlamıyla bir sürpriz oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi