Unutulmaz 73. bölüm izle

Unutulmaz 73. bölüm izle Unutulmaz 73. bölüm seyret Unutulmaz Son bölüm izle Unutulmaz yeni bölüm izle Unutulmaz 73. bölüm

Unutulmaz 73. bölüm izle Unutulmaz 73. bölüm fragmanı izle Harun zengin bir iş adamının oğludur. Şirketinde çalışan Melda adlı bir kızla romantik bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Harun bir gün tesadüf eseri tanıştığı Eda adlı başka bir kızla da birlikte olmaya başlar… Romantik bir kaç haftanın ardından kızı terk eder. Zira Harun’un babası, oğlunun Melda ile evlenmesini istemektedir. Harun zaten ilgi duyduğu Melda ile evlenmeye karar verir. Hep birlikte Melda’yı istemeye giderler. Fakat görücü evinde hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Harun’un aynı anda birlikte olduğu Melda ve Eda kardeştir. Şok geçiren Harun ve Eda her şeye rağmen birbirlerini tanımazlıktan gelerek skandalın önüne geçmeyi başarırlar.Eda ablasının mutluluğu için acısını içine gömer. Fakat Harun’dan hamile olduğu anlaşılınca işler karışır.
73. BÖLÜM ÖZETİ

Eda’nın beklenmedik evlenme teklifi karşısında şaşıran Harun karmaşık duygular içindeyken, Eda da heyecan ve umutla onun yanıtını beklemektedir. Harun’un aldığı her nefeste Eda’ya hissettiği aşk mı yoksa kırılan gururu mu galip gelecek?

Ece’yi kaybetme korkusunu derinden yaşayan Batu, Burak’tan ebediyen kurtulduğunu düşünürken işlerin planladığı gibi gitmediğini öğrenecektir. Bu durum onu daha acımasız ve saldırgan yapacaktır. .Ve artık hedefi farklıdır.

Babası için sürpriz bir doğum günü hazırlayan Yağmur’un tek sürprizi sadece bu değildir…
Harun’un geçmişiyle ilgili söyledikleri Aras’ı allak bullak edecektir.
Öte yandan Harun için en önemli şey artık Eda ve Yağmur’un güvenliğidir. Ancak işler Harun’un istediği gibi gitmeyecektir. Batu artık son ve en yıkıcı hamlesi için hazırdır.
Batu elinde olan Yağmur ve Eda için Harun’u seçim yapmaya zorlar. Yaşaması için birini seç!

Unutulmaz 73. bölüm fragmanı izle

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir