Unutulmaz 78. Bölüm izle

Unutulmaz 78. Bölüm izle Unutulmaz Son Bölüm Seyret Unutulmaz 78. Bölüm izle Unutulmaz Son Bölüm izle Unutulmaz 78. Bölüm Fragmanı izle Unutulmaz Dizisi izle

Unutulmaz 78. Bölüm izle ve özeti Harun zengin bir iş adamının oğludur. Şirketinde çalışan Melda adlı bir kızla romantik bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Harun bir gün tesadüf eseri tanıştığı Eda adlı başka bir kızla da birlikte olmaya başlar… Romantik bir kaç haftanın ardından kızı terk eder. Zira Harun’un babası, oğlunun Melda ile evlenmesini istemektedir. Harun zaten ilgi duyduğu Melda ile evlenmeye karar verir. Hep birlikte Melda’yı istemeye giderler. Fakat görücü evinde hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Harun’un aynı anda birlikte olduğu Melda ve Eda kardeştir. Şok geçiren Harun ve Eda her şeye rağmen birbirlerini tanımazlıktan gelerek skandalın önüne geçmeyi başarırlar.Eda ablasının mutluluğu için acısını içine gömer. Fakat Harun’dan hamile olduğu anlaşılınca işler karışır.
78. BÖLÜM ÖZETİ

Yağmur’un sorusu herkesi şaşkınlığa uğratmıştır. Türkan’ın yerinde durumu kurtarırken, Ferda da olanların üzüntüsü içindedir. Ancak Yağmur’un sorusunda gizlenen acı gerçeğin üzerindeki küller çoktan uçuşmaya başlamıştır.

Yağmur, babasının ona yaptığı sürprizi doya doya yaşarken, Harun ve Eda’da kızlarının mutluluğunu paylaşmaktadır. Güler ailesinin evinde ise fırtınalar kopmaktadır. Uğur’un karısı Sema’yı karşısında bulan Ferda hayatının en zor anlarından birini yaşamaktadır.
Aras, Ece ile ilgilenmekte kararlıdır. Bu konuda ona yardım edecek tek kişi de Nazan’dır. Aras, Batu konusunda Harun’la işbirliği yapmaktadır..Ancak durum hiç de Harun’un düşündüğü gibi değildir.

Kimse Ferda’nın içinde bulunduğu psikolojik durumun farkında değildir. Genç kadın kendini çıkmaz bir sokaktaymış gibi hissetmektedir.

Harun şirketini geri almanın gururunu yaşarken, Eda’da Harun’un gönderdiği aşk kokulu güllerin mutluluğu içindedir..Eda ve Harun hayatlarının en mutlu gecelerinden birini yaşarlar.

Aras’ın Hayat’a söyleyecekleri kadını oldukça şaşırtacaktır.Bu arada Harun’un Burak’ı şirkete almaması, Burak’ın farklı yollara başvurmasına sebep olacaktır..
Yağmur, anne ve babasıyla birlikte tatile çıkmayı beklerken, Harun’a gelen bir haber bu planı değiştirecektir.

Harun’u telaşlandıran bu gelişme nedir?Eda ise, Harun’la buluşacağını düşünerek gittiği yerde hiç beklemediği biri ile karşılaşacaktır! Eda’nın karşısına çıkan kim? Batu’ya yaklaştığını düşünen Harun’u şok edecek olay ne?

Unutulmaz 78. Bölüm izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi