Unutulmaz 84. Bölüm Fragmanı izle

Unutulmaz 84. Bölüm izle Unutulmaz 84. Bölüm Fragmanı izle Unutulmaz 84. Bölüm izle Unutulmaz 84. Bölüm Fragmanı izle Unutulmaz Son Bölüm Fragmanı izle

Harun zengin bir iş adamının oğludur. Şirketinde çalışan Melda adlı bir kızla romantik bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Harun bir gün tesadüf eseri tanıştığı Eda adlı başka bir kızla da birlikte olmaya başlar… Romantik bir kaç haftanın ardından kızı terk eder. Zira Harun’un babası, oğlunun Melda ile evlenmesini istemektedir. Harun zaten ilgi duyduğu Melda ile evlenmeye karar verir. Hep birlikte Melda’yı istemeye giderler. Fakat görücü evinde hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Harun’un aynı anda birlikte olduğu Melda ve Eda kardeştir. Şok geçiren Harun ve Eda her şeye rağmen birbirlerini tanımazlıktan gelerek skandalın önüne geçmeyi başarırlar.Eda ablasının mutluluğu için acısını içine gömer. Fakat Harun’dan hamile olduğu anlaşılınca işler karışır.

Unutulmaz 83. BÖLÜM ÖZETİ

Alevler Harun’a doğru ağır ağır yaklaşırken, Eda’da Aras’ın söylemeye çalıştığı yakıcı gerçekle karşı karşıyadır.Genç kadını çepeçevre kuşatan çaresizlik yerini artık korkunç bir acıya bırakmıştır.Eda’nın kabullenemeyeceği bir acıya.Ölümün pençesindeki Harun’u Aşkın gücü kurtarabilecek mi?

Aras’ın Batu’yla yaptığı telefon konuşması, teknik takip yapan polisi o bölgeye sevk ederken, Batu’da Melda ile birlikte yeni bir hayatın planlarını yapmaktadır. Ancak bazı şeylerin istediği gibi gitmediğini anlaması uzun sürmeyecektir.

Hayat ve ölüm arasındaki ince çizgide olan Harun için kötü sürprizler henüz bitmemiştir. Çaresizlik, kendini yeni bir kabusun içinde bulan genç adamı esir almıştır. Ve ona ölümden de acı anlar yaşatacaktır.
Eda, Harun’un ona döneceği anın hayaliyle yaşamaktadır. Ancak genç kadının hayallerini yıkacak olan haber gecikmeyecektir. Yanan yetimhanede bulunan ceset herkesi dehşete düşürecektir. Her şeyden habersiz olan Yağmur ise anne ve babasının eve dönüşlerini beklemektedir.

Eda için artık acı gerçekle yüzleşme zamanı gelmiştir. Bu yüzleşme genç kadını sonu gelmez bir kedere boğarken, asıl gerçeğin yanı başında olduğunun farkında bile değildir.

Hangi gelişme Batu’yu endişelendirecek?

Unutulmaz 84. Bölüm Fragmanı izle

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir