Unutulmaz 85. Bölüm Fragmanı izle

Unutulmaz 85. Bölüm izle Unutulmaz 85. Bölüm Fragmanı izle Unutulmaz 85. Bölüm izle Unutulmaz 85. Bölüm Fragmanı izle Unutulmaz Son Yeni Bölüm Fragmanı izle

Harun zengin bir iş adamının oğludur. Şirketinde çalışan Melda adlı bir kızla romantik bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Harun bir gün tesadüf eseri tanıştığı Eda adlı başka bir kızla da birlikte olmaya başlar… Romantik bir kaç haftanın ardından kızı terk eder. Zira Harun’un babası, oğlunun Melda ile evlenmesini istemektedir. Harun zaten ilgi duyduğu Melda ile evlenmeye karar verir. Hep birlikte Melda’yı istemeye giderler. Fakat görücü evinde hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Harun’un aynı anda birlikte olduğu Melda ve Eda kardeştir. Şok geçiren Harun ve Eda her şeye rağmen birbirlerini tanımazlıktan gelerek skandalın önüne geçmeyi başarırlar.Eda ablasının mutluluğu için acısını içine gömer. Fakat Harun’dan hamile olduğu anlaşılınca işler karışır.

Unutulmaz 84. BÖLÜM ÖZETİ

Harun’u kaybettiğini düşünen Eda ne yaptığını bilmez bir haldeyken, Harun’da ona ulaşamamanın çaresizliği içindedir. Aras, Eda’ya yardım etmek için çırpınırken Batu’da Harun’un öldüğünden emin olmak ister. Ancak Batu’nun hiç hesaba katmadığı bir gelişme, genç adamın planlarını altüst eder.

Eda, hayattan vazgeçmiş bir halde hastanede yatarken, Harun’un yan odada yattığından habersizdir. İki aşığı birbirinden ayıran sadece ince bir duvardır..

Melda’nın sığınabileceği tek bir yer kalmıştır, evi ve annesi. Ancak Türkan’ın kızına vereceği tepki Melda’yı yapayalnız bırakır. Genç kadının artık kaybedeceği hiç bir şey kalmamıştır. Bu arada Batu da, bir ipucunun peşinden giderek adım adım Harun’a yaklaşır.
Harun kim olduğunu hemşireye anlatmaya çalışırken, tek amacı Eda’ya ve Yağmur’a kavuşmaktır. Ancak hemşireye verdiği bilgiler Harun’u bambaşka bir yere sürükler.

Yarım kalan intikamını almak için yanıp tutuşan Batu, Harun’un izini bulacak mı? Harun çaresiz. Savunmasız durumda olan genç adamın karşısına kim çıkacak?

Unutulmaz sarsıcı ve şaşırtıcı gelişmelerle dolu 84. Bölümüyle 18 Mayıs Çarşamba akşamı saat 23:00 de atv ekranlarında…

Unutulmaz 85. Bölüm Fragmanı izle

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir