Unutulmaz 86. Bölüm Fragmanı izle

0
0

 Unutulmaz 86. Bölüm Fragmanı izle Unutulmaz 86. Bölüm izle Unutulmaz 86. Bölüm Fragmanı izle Unutulmaz 86. Bölüm izle Unutulmaz Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Unutulmaz 86. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Harun zengin bir iş adamının oğludur. Şirketinde çalışan Melda adlı bir kızla romantik bir ilişki yaşamaktadır. Fakat Harun bir gün tesadüf eseri tanıştığı Eda adlı başka bir kızla da birlikte olmaya başlar… Romantik bir kaç haftanın ardından kızı terk eder. Zira Harun’un babası, oğlunun Melda ile evlenmesini istemektedir. Harun zaten ilgi duyduğu Melda ile evlenmeye karar verir. Hep birlikte Melda’yı istemeye giderler. Fakat görücü evinde hiç beklemedikleri bir sürprizle karşılaşırlar. Harun’un aynı anda birlikte olduğu Melda ve Eda kardeştir. Şok geçiren Harun ve Eda her şeye rağmen birbirlerini tanımazlıktan gelerek skandalın önüne geçmeyi başarırlar.Eda ablasının mutluluğu için acısını içine gömer. Fakat Harun’dan hamile olduğu anlaşılınca işler karışır.

Unutulmaz 85. BÖLÜM ÖZETİ

Harun Eda’ya biran önce ulaşmak için Melda’dan yardım ister. Peki Melda, bu isteği yerine getirecek midir? Batu, intikam öfkesiyle Harun’u kaçırmamak için hastane kapısına dayanır. Melda ise aynı anda Harun’u hastaneden uzaklaştırmak için uğraşır.

Eda, Harun’u kaybetmiş olmanın verdiği derin acı ile günden güne kötüye gitmektedir. Babasını soran Yağmur’a ne cevap vereceğini bilemez. Hiç ummadığı biranda öyle bir haber alır ki, Eda tekrar yaşam sevinci ile hayata tutunur… Ancak mutluluğu gölgeleyecek olan kara bulutlar ufku kaplamaya başlamıştır… Bundan ne Harun’un ne de Eda’nın haberi vardır. Eda, Batu’nun planının bir parçası olduğundan habersiz, büyük bir özlemle Harun’a doğru giderken, Melda’nın da planladığı şeyler vardır..Ve zamanının daraldığının da farkındadır..Çünkü söz konusu olan Harun’un hayatıdır..Tabii kendi hayatı da!.. Melda ne yapmak istiyor? Batu’yu bekleyen büyük sürpriz ne? Harun’a kavuşmaktan başka bir şey düşünemeyen Eda, sevdiği adamın hayatıyla oynadığının farkında mı?

Unutulmaz 86. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz