Ana sayfa Genel Haberler Ushan, Ezgi ile de beraber olmuş

Ushan, Ezgi ile de beraber olmuş

0
0

Önceki hafta Leyla ile Mecnun dizisinin setinde yaşanan dayak olayında tarafların arasındaki gerginliğin asıl nedeni ortaya çıktı.

 

Dizinin Leylası Ezgi Asaroğlu, 22 Eylülde sete gelen rol arkadaşı Ushan Çakır tarafından darp edilmiş, çekim için hazırlık yapan dizi ekibi kavgayı görüp olaya müdahale edene kadar da Asaroğlu, boğazını sıkan Çakırdan kurtulmaya çalışırken düşüp kafasını kaldırıma çarpmıştı. Olay sırasında Adana Film Festivalinde bulunan yönetmen Onur Ünlü, durumu öğrenir öğrenmez hemen Ushan Çakırın işine son vermişti. Ardından Asaroğlu, Çakırı aynı zamanda sevgilisi olan dizinin oyuncularından Beste Bereketin azmettirdiğini öne sürünce yönetmen Ünlüyü kızdırmış ve şiddet olayını iki kadının şahsi kavgasına dönüştüren Asaroğlunun sözleşmesini fesh etmişti.

İki tarafa da yakın isimler bu kavganın fitilini Ushan Çakırın Beste Bereketten önce Ezgi Asaroğluyla yaşadığı ilişkinin ateşlediği açıkladı. İddiaya göre Ushan Çakır, Asaroğlu ile geçen kış bir süre beraberlik yaşadı, ikiliyi el ele görenler de oldu. Ancak daha sonra Asaroğlu ile Çakır arasına kara kedi girdi. Araları bozulan ikili arasında zaman içinde tekrar bir yakınlaşma başlar gibi oldu. Fakat Çakır, bu sırada diziye sonradan katılan Beste Bereket ile beraberlik yaşamaya başladı. Bu durum Asaroğlunun her iki oyuncuya karşı öfke duymasına ve haklarında eleştirel konuşma yapmasına neden oldu. Çakır da Bereket ile beraber dedikodularını yaptığını öğrendikleri Asaroğluna karşı tavır aldılar. Taraflar arasındaki gerginlik sonunda dayak olayına kadar vardı. İşlerinden olan 3 oyuncudan Ezgi Asaroğlu, hem Ushan Çakır ile sevgilisi Beste Berekete, hem de yapım şirketi Eflatun Filme dava açtı.