Uyandığında penisinin yarısı yoktu

0
0

57 yaşındaki adam penisindeki bezeyi aldırmak için bıçak altına yattı. Ameliyattan sonra uyandığında penisinin yarısı yoktu.

Hırvatistanda yaşayan 57 yaşındaki adamın penisinde peyronie hastalığı sebebiyle bir beze çıktı. Beze, erekte olduğunda tümsek oluşturduğu için Zeljku Nosicu isimli adam ameliyat olmaya karar verdi.

Daily Mailde yayınlanan habere göre Nosicu ameliyattan sonra uyandığında beze kaybolmuştu. Ancak kaybolan sadece beze değildi. Penisi 7 buçuk cm kısalmıştı.
Peyronie hastalığı ameliyatı penisin kısaltma riski taşıyor ancak Hırvat adam kendisine böyle bir şeyin söylenmediğini iddia ediyor.Bu durumun rutin bir yan etki değil, doktor hatası olduğunu söyleyen Nosicu, hastaneye dava açtı.
Peyronie hastalığı nedir?

Peyronie peniste plak oluşmasına neden olan bir hastalıktır. Sebebi tam olarak bilinmemekle beraber bir yaralanmanın penisin içinde kanamayı tetiklemesiyle oluştuğu düşünülüyor. Nadiren genetiktir.

Normal haliyle peniste bir değişiklik görülmez ancak erekte olduğunda yumrular görülür. Bu nedenle penis başka bir yöne eğilir.

Birçok erkek bu durumda seks yapabilir ancak ağrılı olabilir.

Vakaların çoğunda kendi kendine kaybolur. Bu yüzden doktorlar 1-2 yıl beklemeyi tavsiye ediyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz