Vatan Haini dizisi

Vatan Haini dizisi Vatan Haini dizisinde son dakika değişikliği

Halit Ergenç‘in 1919 İzmir‘inde Yunan işgalini anlatan Vatan Haini dizisinde kimler oynuyor hangi kanalda yayınlanacak? İşte Vatan Haini dizisinden tüm haberler

Halit Ergenç ile Bergüzar Korel’in 11 yıl sonra yeniden beyazcamda buluşacağı ‘Vatan Haini’ dizisinin ağustos ayında başlayacak çekim hazırlıkları sürüyor.

Dizide Ergenç’in annesini oynaması için usta oyuncu Işıl Yücesoy’la görüşüldü. Yeni albümü için çalışan Yücesoy, teklife sıcak baksa da karakterle ilgili senaryoda yaşanan değişim nedeniyle anlaşma sağlanamadı. Dizideki anne baştaki gibi dominant değil, daha naif bir kişiliğe dönüştürüldü.

Uçankuş’un haberine göre; diziyle ilgili pavyon şarkıcısı rolü için görüşülen Fulya Zenginer’in de kadroda yer almayacağı öğrenildi. Dizinin Amerika’dan gelen yönetmenleri Taylan Biraderler, ‘Medcezir’ dizisiyle ünlenen Miray Daner’e ise onay verdi.

‘Vatan Haini’ ile ekrana dönecek olan Daner, ‘Medcezir’ dizisinde Serenay Sarıkaya’nın asi kardeşini canlandırıyordu.Miray Daner

VATAN HAİNİ DİZİSİNE YENİ OYUNCU

Kanal D’nin yeni sezonda ekrana gelecek “Vatan Haini” dizisinin oyuncu kadrosu belli olmaya başladı.

Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrolde olduğu dizi kadrosuna Onur Saylak ve Işıl Yücesoy da dahil oldu. 1919 İzmir’inde Yunan işgalini anlatan dizide Ergenç, Cevat adlı bir askeri canlandıracak. Ünlü oyuncunun silah arkadaşı ise Onur Saylak olacak. Yücesoy da Ergenç’in annesi olarak izleyici karşısına geçecek. O3 Medya’nın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Taylan Biraderler’in oturacağı dizinin çekimleri ağustos ayında başlayacak.

USTA OYUNCU VATAN HAİNİ DİZİSİNDE

Kanal D’nin yeni ve iddialı projelerinden birisi olan ”Vatan Haini” dizisine yeni oyuncu!

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan’ın yapacağı, başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yer aldığı dizinin çekimleri Ağustos ayında başlayacak. İddialı kadrosuyla sezonun en çok dikkat çekecek yapımlarından birisi olacak olan ‘Vatan Haini’ne son olarak ‘Hayat Mucizelere Gebe’ dizisinde izlediğimiz Işıl Yücesoy dahil oldu.

Işıl Yücesoy dizide Halit Ergenç’in annesini canlandıracak.

ISIL YUCESOY

VATAN HAİNİ DİZİSİNDE HALİT ERGENÇ’İN PARTNERİ BELLİ OLDU

Halit Ergenç’in Vatan Haini dizisindeki partneri eşi Bergüzar Korel oldu. Kanal D’de yayınlanacak dizide Korel ‘Azize’ karakterini oynayacak.

Millet başlıyor saldırmaya. Karımın hep arkasındayım.”

YAPIM ŞİRKETİNDEN VATAN HAİNİ AÇIKLAMASI

Halit Ergenç’in yeni dizisinde partneri kim olacak? Bergüzar Korel’den Cansu Dere’ye farklı isimlerin ortaya atılması üzerine dizinin yapımcısından açıklama geldi.

‘Muhteşem Yüzyıl’ın ardından ekranlara iki yıl veda eden Halit Ergenç’in yeni dizisi Vatan Haini’nde hazırlıklar son sürat devam ediyor.

Ağustos ayında başlanması planlanan dizinin mekan ve set hazırlıklarına başlandı bile. Ancak Halit Ergenç’in rol arkadaşının kimin olacağı konusundaki tartışmalar da sürüyor. Farklı isimlerin ön plana çıkması üzerine dizinin yapımcısından açıklama geldi: Dizinin adı ve diğer bilgileri ne yazık ki yanlış.

İşte O3 Medya tarafından yapılan o açıklama.
“O3 Medya’nın yeni dönem dizisi “Vatan Haini” ile ilgili yazılı basın ve sosyal medyada yer alan haberlerde dizinin adı ve diğer bilgileri ne yazık ki yanlış yer almaktadır. Diziye ait en güncel ve doğru bilgiler aşağıda yer almaktadır.

“YURT İÇİ VE YURT DIŞI GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR”

Projenin ilk başrol oyuncusu Halit Ergenç, O3 Medya ile geçen hafta anlaşmaya varmış ve imza süreci tamamlanmıştır. Halit Ergenç’in başrol oynayacağı, 1919 İzmir’inde geçecek olan yeni sezonun iddialı projesinin oyuncu kadrosu için yurt içi ve yurt dışından birçok oyuncu ile görüşülmektedir.

Yapılan bu görüşmeler O3 Medya’nın yaratıcı yapımcı olarak kadrosunda bulunan ve aynı zamanda dizinin yönetmenliğini de üstlenen Taylan Biraderler ve projenin yapımcısı Nermin Eroğlu tarafından bizzat yürütülmektedir.

“DEKOR İNŞA EDİLİYOR”

Necati Şahin ve Nuran Evren Şit’in senaryosunu yazdığı, çekimlerine Ağustos ayında başlanması planlanan dizi için İstanbul, İzmir ve Ege Bölgesinin çeşitli yörelerinde özel mekanların hazırlığına da başlandı.

Ana mekânların yanı sıra konu aldığı dönemin duygusuna uygun olarak proje için İstanbul’daki özel bir platoda dekor inşaa ediliyor. 4 ayda tamamlanması planlanan, içerisinde İzmir Kordon Boyu ve dönem mahallelerinin de yer aldığı bu özel dekor için 100 kişiden oluşan sanat grubu titizlikle çalışıyor.”

HALİT ERGENÇ’TEN YENİ DİZİ: VATAN HAİNİ

Binbir Gece, Aliye ve Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde başrol oynayan Halit Ergenç önümüzdeki sezon İzmir 1918 dizisiyle ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

O3 Yapım’ın yapımcılığını üstleneceği, Taylan Biraderler’in yönetmen koltuğunda oturacağı dizi için Halit Ergenç rekor bir ücret alacak. Posta Gazetesi’nin haberine göre Ergenç’in yeni dizisinden kazanacağı rakam 4 milyon dolar (11 milyon 680 bin lira). 2 yıllık ücretini peşin almış olan Ergenç’in partneri olması için Songül Öden,Nurgül Yeşilçay gibi isimlerin adı geçiyor.

Halit Ergenç’in Cevat isimli bir vatanseveri canlandıracağı dizi önümüzdeki sezon Kanal D’de ekrana gelecek.

HALİT ERGENÇ YENİ ROLÜ İÇİN 5 KİLO VERDİ

Usta oyuncu Halit Ergenç‘in yeni sezonda merakla beklenen dizisi Vatan Haini için hazırlıklar sürüyor. Eylül yada Ekim 2016’da ekrana gelecek olan Halit Ergenç‘in iddialı dönem dizisi Vatan Haini‘nin kadın başrol ve diğer roller için çalışmalar devam ediyor.

Ünlü oyuncu, kadın başrol oyuncu arayışının sürdüğü dizide evli ve iki çocuk babası Cevat adlı bir askeri canlandıracak.Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, Yağmur-Durul Taylan Biraderler’in yöneteceği dizi için kısa sürede 5 kilo veren Ergenç’in, çekimler başlayana kadar birkaç kilo daha zayıflamayı planladığı konuşuluyor.

O3 Medya’nın yeni dönem dizisi “Vatan Haini” için geri sayım başladı!

Yapımcılığını O3 Medya’nın yaptığı, yaratıcı yapımcılığını ve yönetmenliğini Yağmur-Durul Taylan’ın üstlendiği yeni sezonun merakla beklenen dönem dizisi için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.

Projenin ilk başrol oyuncusu Halit Ergenç, O3 Medya ile geçen hafta anlaşmaya vardı ve imza süreci tamamlandı. Halit Ergenç’in başrol oynayacağı, 1919 İzmir’inde geçecek olan yeni sezonun iddialı projesinin oyuncu kadrosu için yurt içi ve yurt dışından bir çok oyuncu ile görüşülüyor.

Yapılan bu görüşmeler O3 Medya’nın yaratıcı yapımcı olarak kadrosunda bulunan ve aynı zamanda dizinin yönetmenliğini de üstlenen Taylan Biraderler ve projenin yapımcısı Nermin Eroğlu tarafından bizzat yürütülüyor.

İSTANBUL’DA DEV PLATO HAZIRLANIYORvatan haini dizisi halit ergençNecati Şahin ve Nuran Evren Şit’in senaryosunu yazdığı, çekimlerine Ağustos ayında başlanması planlanan dizi için İstanbul, İzmir ve Ege Bölgesinin çeşitli yörelerinde özel mekanların hazırlığına da başlandı.

Ana mekanların yanı sıra konu aldığı dönemin duygusuna uygun olarak proje için İstanbul’daki özel bir platoda dekor inşaa ediliyor. 4 ayda tamamlanması planlanan, içerisinde İzmir Kordon Boyu ve dönem mahallelerinin de yer aldığı bu özel dekor için 100 kişiden oluşan sanat grubu titizlikle çalışıyor.

Vatan Haini dizisinin ana cast görüşmeleri, O3 Medya’nın yaratıcı yapımcı olarak kadrosunda bulunan ve aynı zamanda dizinin yönetmenliğini de üstlenen Taylan Biraderler ve projenin yapımcısı Nermin Eroğlu tarafından bizzat yürütülüyor. Bu kreatif süreçte oyuncu kadrosu, senaryonun dramatik yapısı ve cast bütünlüğü gözönünde bulundurularak oluşturuluyor.

Halit Ergenç son olarak Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kanuni Sultan Süleyman rolünü canlandırmıştı

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir