Vatanım Sensin 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Vatanım Sensin dizisi 16. bölümü ile ekrana geldi. Bu hafta Vatanım Sensinde bu hafta Cevdet, ölüme sürgün edildi. Cevdet, Yunan Başbakanının talimatı ile öldürülmek üzere sürgüne gönderildi. Peki Vatanım Sensin 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Etkileyici öyküsü, usta oyuncu kadrosuyla Vatanım Sensin 16. yeni bölümünde Hilal, Başbakan yardımcısına içindeki sert sözleri aktarmak ister. Leon, geri dönüşü olmayacak bu çıkmazdan Hilali dans ile oyalayarak kurtarır. Vatanım Sensin, heyecanla beklenen yeni bölümü ile 16 Şubat Perşembe 20.00de Kanal Ddeydi.

VATANIM SENSİN 16. BÖLÜM ÖZETİ

Cevdetin tutuklanması, Azizenin içini acıtsa da Tevfike verdiği sözü tutmaya karar veriyor! Cevdet, ölümden beter olan sürgün yıllarına geri dönmek istememektedir ancak tutuklanması elini kolunu bağlar. Cevdetin durumu, Azizenin içini acıtsa da Tevfike verdiği sözden geri dönmeyeceğini herkese açıklar.

Cevdetin sonu ise Tevfikin bayramı olur. Hücredeki kan kardeşini son kez göreceğini düşünen Tevfik, onun canını yakmaktan büyük haz alır. Bu sürede Cevdet, sadece kaçmasının da bir çözüm olmayacağını anlamıştır. Aynı zamanda görevine geri gelmek zorundadır; ancak bu neredeyse imkansız gibi gözükmektedir.

Cevdet, Yunan Başbakanının talimatı ile öldürülmek üzere sürgüne gönderiliyor. Vasilinin verdiği bilgi doğrultusunda öldürüleceğini öğrenen Cevdet için zor günler devam ediyor. Cevdetin sürgün haberini alan ailesinin yüreğine kor düşüyor. Öte yandan Yunan Başbakan Yardımcısı, karşılanışına büyük gölge düşüren Türk Bayraklı protestoyu yapanların izini sürmesi için Leonu görevlendiriyor. Hilal ve arkadaşları yakalanacaklar mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir