Vatanım Sensin 29. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

Vatanım Sensin dizisi heyecanla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Etkileyici öyküsü, usta oyuncu kadrosuyla izleyiciyi ekrana kilitleyen Vatanım Sensin dizisi 29. yeni bölüm fragmanı haberimizde. Heyecan dolu sahnelerin bir arada yaşandığı Vatanım Sensinin yeni bölümünde Tevfik bir yol bulup kaçmayı başarır. Azizeyi rehin alarak durumu kontrol etmeye çalışır.

Vatanım Sensin 29. yeni bölüm fragmanı yayında! Tevfikin gerçek bir vatan haini olduğunu artık herkes öğrenmiştir. Lakin o durumdan bile Tevfik bir yol bulup kaçmayı başarır. Azizeyi rehin alarak durumu kontrol etmeye çalışır. Cevdetin gerçek vazifesini de Vasiliye anlatarak kendisine bu pusuyu kuranlardan intikam alma gayesi içerisine girer. Tevfik tüm yaşananlardan sonra intikam için Azizeyi öldürecek mi? Cevdetin gerçek vazifesini Vasili öğreniyor mu?

Durumu öğrenen Vasili, silahının namlusunu Cevdete doğrultur. Cevdet artık çıkmaz bir sokakta bir çıkış aramaktadır. Vasili, tüm yaptıkları için Cevdeti cezalandıracak mı?

Vatanım Sensin merakla beklenen yeni bölümüyle 25 Mayıs Perşembe akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

VATANIM SENSİN 29. BÖLÜM FRAGMANI

VATANIM SENSİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Vatanım Sensin 28. son bölümde; Cevdet hakkındaki hakikati öğrenen Azize, zekice hazırlanmış bir plana dahil oluyor!

Vasili, Paradise Lost Operasyonu’nu Cevdet’ten gizlemeye devam eder. Charles ve Vasili’nin ne maksatla iş birliği yaptığını çözmeye çalışan Cevdet, diken üstündedir. Üstelik Yörükler’e yapılan katliam, bu operasyonun sadece küçük bir adımıdır. Büyük bir facia kapıdadır!

Şehir katliam havadisiyle çalkalanırken, suç Kuvva’ya atılır. Cevdet hakikatten bihaber ahaliyi Kuvva-i Milliye’nin safına çekmek için Azize’yi de dahil ettiği zekice bir plan yapar. Azize ve Cevdet bundan böyle mücadeleye omuz omuza devam edecekken Tevfik, kendi sonuna yaklaştığının farkında dahi değildir. Katliam emrini bizzat babasının verdiğini öğrenen Leon ise, Hilal’in canıyla sınanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi