Vatanım Sensin 48. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Vatanım Sensin 48. bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamı yeni bölümü ile ekrana gelecek olan Vatanım Sensinin yeni bölümünde Cevdet ve Leon yüzleşiyor. Cevdet her şeyi anlatıyor. Peki Leon ne yapacak? İşte Vatanım Sensin 48. bölüm fragmanı.

Kanal Dnin heyecanla takip edilen dizisi Vatanım Sensin 48. bölümü ile Perşembe akşamı ekrana gelmeye hazır. Yeni bölüm fragmanı yayınlanan dizi için nefesler tutuldu.

VATANIM SENSİN 48. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Cevdet ile Leon karşı karşıya geliyor; Cevdet gerçek kimliğini açıklıyor!
Cevdetin kuvvacı olduğunu anlayan Leon, silahını ona yönlendirir. Babası Vasilinin ölümünden Cevdeti sorumlu tutan Leon, duyduğu hakikat karşısında zor anlar yaşar. Zira Cevdet, Türk Ordusu için çalıştığını ve Yunanları vatanından atmak için mücadele ettiğini itiraf eder.

Bu gerçek Leonu büyük bir ikileme sürükler. Öte yandan İzmirde, Milli Mücadele için baş kaldırış başlar. İsmet Bey, halka umut olurken, Türk halkı zaferleri gözlemeye başlar. Yunanistandan gelen haberler ise Yunan Kumandanı Filippos için olumsuz olur. Türk halkının azmi karşısında Yunan Ordusunu zor zamanlar beklemektedir.

Vatanım Sensin, merakla beklenen yeni bölümüyle 15 Mart Perşembe akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

VATANIM SENSİN 48. BÖLÜM FRAGMANI

Add your comment

Your email address will not be published.