Vatanım Sensin dizisi ne zaman başlıyor?

Kanal D ekranlarında Vatanım Sensin adında yeni bir dönem dizisi başlıyor. Vatanım Sensinin başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel oynayacak. Merakla beklenen dizinin konusu ne olacak? İşte Vatanım Sensin dizisi tanıtım fragmanları.

Vatanım Sensin şimdiden konusu ve oyuncu kadrosu merak edilen yapımların başında yer alıyor. Vatanım Sensin dizisinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel başrolleri paylaşacak. Vatanım Sensin dizisi Türkiyenin işgal günlerini anlatacak dizi senaryosuyla ilgi çekecek. İşte tanıtım fragmanları.

VATANIM SENSİN TANITIM FRAGMANLARI

VATANIM SENSİN DİZİ KONUSU

“Vatanım Sensin” Türkiyenin ve İzmirin yaşadığı işgal günlerini adeta yeniden yaşatacak sahnelerin çekimine İstanbulda kurulan dev platonun yanı sıra; yine İstanbul, İzmit, Ayvalık ve İzmirde dönemin dokusuna göre seçilen ve döneme uygun olarak çekime hazırlanan mekanlarda devam ediyor.
Hummalı ve titiz bir çalışma yürüterek 1900lerin Selanik ve İzmirini adeta yeniden kuran dizinin sanat grubu, aylar süren çalışmanın ardından Selanik, İzmir, Kordon ve Kemeraltı gibi hikayenin geçtiği ikonik mekanları, semtleri ve şehirleri dönemin mimari diline uygun olarak yeniden inşa etti. Binlerce yaralı askerin tedavi altında olduğu bir Hastane, esir düşen şehrin kahramanlarının tutulduğu bir hapishane ve işgalcilerin büyük karargahı inşa edilen dekorun göze çarpan yapılarının başında geliyor.
Balkan Harbi ve İzmirin işgal dönemiyle başlayan, kimin hain, kimin kahraman olduğunun ilk bakışta asla anlaşılamayacağı büyük bir savaşın içerisinde, parçalanan bir ailenin yeniden bir araya gelme hikayesini ekrana taşıyacak Vatanım Sensin büyülü, tutkulu ve unutulmaz bir aşkın, bir savaşın gölgesinde ayakta kalma mücadelesidir.

VATANIM SENSİN DİZİSİ OYUNCULARI

Önümüzdeki günlerde izleyicisiyle buluşmaya hazırlanan dizide Halit Ergenç ve Bergüzar Korelin yanı sıra Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka, Hakan Salınmış gibi birbirinden güçlü isimlerden oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi