film fragman haber
film fragman haber

Venom 2 ve yeni James Bond filmi No Time to Die dan üst üste gişede rekor geldi Geçtiğimiz cuma günü vizyona giren Venom: Let There Be Carnage ve James Bond filmi No Time to Die, son dönemin en yoğun hafta sonu gişesini yaşattı diyebiliriz.

Bildiğiniz üzere salgının başlamasıyla birlikte birçok filmin vizyon tarihi ertelendi. Hatta bazı filmlerin birçok kez ertelenerek yaklaşık 2 yıllık bir ertelenme yaşadı. Bu filmlerin başında da Venom: Let There Be Carnage ve No Time to Die geliyor. Ancak tüm bu ertelemeler onları aynı haftaya getirdi pandemi sürecindeki en iyi hafta sonlarından birini yaşattı.

Venom 2 ve No Time to Die Arka Arkaya Rekor
Venom: Let There Be Carnageın vizyona girmesi ile film, hafta sonunda Black Widowun 80 milyon dolarlık yerli gişe hasılatını geride bırakarak 90.1 milyon dolar yerli gişe hasılatına ulaştı ve bu da Amerikada pandemi sürecindeki en yüksek hasılat. Film ayrıca Rusyada da 13 milyon dolarlık bir hafta sonu hasılatı yaptı.

Ayrıca Bkz.Eternalstan yeni bir video paylaşıldı
Daniel Craigin oynadığı son James Bond filmi No Time to Die ise henüz Amerikada ve Çinde vizyona girmedi ancak diğer 54 ülkede vizyona girip 119.1 milyon dolar hasılat elde etti. Bu da onu Amerikada ve Çinde vizyona girmeyip ilk hafta sonunda 100 milyon dolar hasılatı geçen ilk Hollywood filmi yaptı. Ayrıca film yalnızca cumartesi günü İngiltere ve İrlandada 11.4 milyon dolar hasılat elde ederek, tek bir günde en çok kazanan James Bond filmi ve pandemi filmi oldu.

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz