Fox tv Kayıtdışı dizisinden 2. tanıtım yeni fragmanı geldi video

Fox tv Kayıtdışı dizisinden 2. tanıtım yeni fragmanı geldi video FOXun merakla beklenen dizisi Kayıtdışı geçtiğimiz günlerde ilk tanıtım fragmanını yayınlanmıştı. Şimdi ise 2. tanıtım fragmanını seyirciyle buluşturan Kayıtdışı dizisi oldukça ilgi çekiyor. Herkesin izlemek için can attığı Kayıtdışı dizinin yayınlanacağı tarih ise belli oldu.

Kayıtdışı dizisi 1. bölüm 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Başrollerinde birçok usta ismi barındıran Kayıtdışı dizisi sosyal medyada büyük ses getirdi. Erkan Petekkaya, Songül Öden, Dolunay Soysert ve Müge Boz gibi usta isimleri ekrana çıkaracak olan Kayıtdışı dizisinin ne zaman başlayacağı belli oldu.

Kayıtdışı dizisi 18 Eylül Pazartesi saat 20.00de FOX TVde.

KAYITDIŞI DİZİSİ KONUSU

2017nin son çeyreğinde FOX izleyicisiyle buluşacak, başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysertin yer aldığı “Kayıtdışı” dizisinin merakla beklenen fragmanları yayınlandı.

Tanıtımı sosyal medyada da büyük ses getiren dizinin yapımcılığını Red Arrow Entertainment bünyesindeki Karga Seven Pictures üstlenirken senaryosunu Şahin Altuğ ve Caner Güler kaleme alıyor.

Proje tasarımı ve kreatif yönetmenliğini Cevdet Mercan’ın üstlendiği projede güçlü oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor. Dizide Nur Sürer, Ali Düşenkalkar, Burak Yamantürk, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Serdar Orçin, Kadim Yaşar ve Müge Boz gibi birçok başarılı oyuncu yer alıyor.

Erkan Petekkaya’nın uluslararası bağlantıları olan bir suç organizasyonunu çökertmekle görevlendirilmiş bir istihbarat ajanını canlandıracağı, FOX’un izleyiciyi ekrana kilitleyecek yeni dizisinin hazırlıkları son hız devam ediyor.

KAYITDIŞI DİZİSİ 1. BÖLÜM 1. TANITIM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi