Show tv Rüya Dizisi 9. yeni bölüm yeni fragmanı yayınlandı Video

Show tv Rüya Dizisi 9. yeni bölüm yeni fragmanı yayınlandı Video Rüya dizisi 8. bölümüyle dün yayınlandı. Günü değiştirilen ve Salıdan Pazar akşamına alınan Rüya dizisinde Bulut kaza geçirdi. Rüyanın merakla beklenen 9. bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki Bulut ile Elif boşanacak mı?

Show TVnin entrika dolu dizisi Rüya dün 8. son bölümüyle ekrana geldi. Hemen arkasından Rüyanın 9. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Elif ile Bulutun boşanıp boşanmayacakları merak konusu oldu. İşte Rüya dizisinin yeni bölümünde yaşanacaklar…

RÜYA 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


RÜYA 8. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Rüyanın 8. Bölümünde; Ruhşan, Bulut’a gizliden yaptırmış olduğu DNA test sonuçlarını verir ve sonuç negatiftir. Cihan İstanbuldan uzakta teknede dinlenirken karşısına Şahika çıkar. Şahika’nın teknede olduğundan haberiz olan Cihan davetsiz misafiri karşısında şaşkındır. Bulut, Elif’e Ruhşan’ın gizliden yaptırmış olduğu DNA sonucunu açıklar. Elif’in Alaz’a karşı şüpheleri artık tamamen doğrulanmıştır. Alaz’ın Giraylar ailesine karşı olan nefreti artık gün yüzüne çıkmıştır. Gülendam Cemre’den almış olduğu flash diski açar, karşısına çıkan itiraf ile şaşkına döner. Gülendam da Alaz’ın Cihan’ın oğlu olduğu gerçeğini öğrenmiştir. Gülendam, Giraylar ailesinden para kopartmak için nasıl bir plan yapacaktır? Sefer Vuslattan Yıldız’ı ister. Yıldız bu duruma ne diyecektir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi