Çocuklar Duymasın 4. bölüm fragmanında Haluk aşkından mı yoksa Video

Çocuklar Duymasının 4. bölümünün fragmanı yayınlandı. Şiddetli yağış uyarısında bulunan Meltemi dinlemeyen Haluk şemsiye almayınca sırılsıklam oldu. Romantik bir ortam yaratmak isteyen Meltem ise umduğunu bulamadı.

Ekranların sevilen ve popüler dizilerinden Çocuklar Duymasının bu haftaki 4. yeni bölüm 2. tanıtım fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz bölümlerde eğlenceli sahnelere tanıklık ettiğimiz dizide bu sefer de gülmek garanti. Tuna ise romantik bir plan içerisindeyken Gönül gaza geliyor ve Orçun ile Merveyle birlikte TEOG diyerek tezahürat yapmaya başlıyor. Emine ve Hüseyin için ise zor bir durum. Çünkü evleri Bodrum katında ve su basmaması için çeşitli çalışmalar yapıyorlar.

İzleyiciyi güldürürken aynı zamanda da düşündürten dizi Çocuklar Duymasını Pazar akşamları saat 20.00de Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz..

ÇOCUKLAR DUYMASIN 4. BÖLÜM FRAGMAN 1

Haluk, akşam yemeği için en yakınlarını eve davet ediyor ve onlarla kuzu incik yemeyi hayal ediyor ancak Meltem öyle bir durumla karşı karşıya kalıyor ki Halukun bu hayalleri bir anda suya düşüveriyor!

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir