Çocuklar Duymasın 4. bölümde Meltem yine ortalığı karıştıracak Video

Ekranların fenomen dizisi Çocuklar Duymasın yeni bölümleri ile yine çok ses getiriyor. Bu akşam 4. bölümü ile Kanal Dde ekrana gelecek olan Çocuklar Duymasında Meltem, Halukun akşam yemeğini sokak hayvanlarına verince ortalık karışıyor. Sağanak yağmurun da üstüne gelmesi her şeyi daha da karışık bir hale getirecek.

Çocuklar Duymasın 4.Bölüm Fragmanı 2 yayında! İstanbulda sağanak yağış uyarısı yapılıyor, Haluk yağmurdan nasibini alıyor!

Sağanak yağış uyarısından sonra herkes tedbir alırken, Haluk yine bildiğini okuyor ve sırılsıklam olarak eve dönüyor! Çocuklar Duymasın yeni bölümüyle Pazar 20.00de Kanal Dde!

Halukun canı kuzu incik çekmiştir. Sırf bunun için Meltemi önemli bir toplantıdan çıkaran ve kuzu incik yapmasını isteyen Haluk, akşam yemeğine de bütün eş, dost, akraba kim varsa çağırır. Taş Fırın Haluk bütün gün hiçbir şey yememiş, sabırsızlıkla kuzu incik yiyeceği anı beklemiştir. Eve çok aç ve heyecanlı bir şekilde gelen Haluku kötü bir sürpriz beklemektedir.

Eve sokak hayvanlarını koruma ekibinden iki şirin, küçük kız gelir. Kendi yaptıkları bilezikleri satarak, elde ettikleri paralarla sokak hayvanlarına mama alan bu iki şirin kız Meltemden evde pişen et yemeğini de isteyince Meltem zor durumda kalır. Sokak hayvanları konusunda hassas olan Meltem, iki küçük kız çocuğunun yalvarmalarına dayanamaz ve Halukun kuzu inciğini küçük kızlara verir. Bu durumu Haluktan gizleme çabaları bir birinden eğlenceli ve komik anlara sahne olur.

Öte yandan hava durumu sağnak yağış uyarısı vermektedir. Yağmur bütün bir şehri etkisi altına alacaktır. Haluk ve Meltem, yağmurda sokakta kalan insanlara yardım ederken, yağmur romantizmi yapmak isteyen Gönül ve Tuna ise çocuklar TEOG yıllarında yıldırımdan korkup depresyona girmesin diye acil bir plan yapmak zorunda kalır. Evleri Bodrum katta olan Emine ve Çaycı Hüseyin ise su baskını riskinden dolayı endişelidir.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 4. BÖLÜM FRAGMANI

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir