Deli Gönül Dizisi 7. yeni bölüm fragmanında ortalık karışıyor Video

Fox TV ekranında yayınlanan sevilen dizi Deli Gönül 7. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Pazartesi akşamları ekrana gelen Deli Gönül dizisi yeni bölümde Fatmanur ve Kadir aşkı her geçen gün zora giriyor. Ahmet, Fatmanura her geçen gün biraz daha baskı uyguluyor. Öte yandan Kadire aşık olan Türkan aşk acısı çekmeye devam ediyor. Deli Gönül 7. yeni bölüm fragmanları ile Pazartesi akşamı ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Ekranların sevilen yaz dizilerinden biri olan Deli Gönül 7. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Başrollerinde Murat Ünalmış, Tuvan Türkay, Çiğdem Batur, Ogün Kaptanoğlu, Macit Sonkan, İştar Gökseven, Mine Tüfekçioğlu, ve Nilgün Karababa gibi usta isimler yer alıyor. Deli Gönül yeni bölümde Fatmanur ve Kadir aşkı her geçen gün biraz daha zorlaşıyor. Ahmet, her fırsatta kıskançlığını Fatmanura şiddet uygulayarak gösteriyor. Deli Gönül 7. yeni bölümü ile 14 Ağustos Pazartesi akşamı ekrana geliyor.

DELİ GÖNÜL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ahmet’in zamansız gelişi ile Fatmanurun yapmak istediği hesaplaşma yarım kalır. Fakat Fatmanur bu konuşmayı yapmaya kararlıdır ve başına geleceklerden habersiz, tehlikeli bir hamle yapıp Kadir’in sorusu ile birlikte verdiği kararları sorgulamaya başlar. Kadir sevdiği kadının hem ona bu kadar yakın hem de bu kadar uzak olmasından rahatsız, okuldan ayrılmak için Türkan’a yaptığı ricayı yenileyecer. Fakat Türkan’ın onu göndermeye hiç niyeti yoktur.

DELİ GÖNÜL 7. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Şükran’ın annesinin olmaması durumunun okulda yarattığı gerginlik, Kadir’i bir takım kararlar almak mecburiyetinde bırakır. Kadir, kızına yardım ederken kendini zor durumda bırakacak bir anlaşmaya evet der.
Türkan, Kadir’e yardım ediyor gibi görünen; ancak Kadir’in zor durumda kalmasına neden olacak çok tehlikeli bir sürpriz hazırlar. Ailenin Fatmanur ve Ahmet’e yaptığı sürpriz, Şenay için bir kırılma noktası olur. Nihat’ı bekleyen tehlikeli kararlar bu kırılma noktasından çok da uzak değil.

Şule’nin Selim ile olan arkadaşlığı, Venüs’ü olduğu kadar Şafak’ın da dikkatini çeker. Selim’in gelişi ile aralarının bozulduğunu düşünen Şafak’a Şule’nin yapacağı konuşma adeta şok etkisi yaratır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir