Fazilet Hanım ve Kızları 14. bölüm ile yeni sezona hızlı başlayacak Video

STAR TVnin merakla beklenen dizisi Fazilet Hanım ve Kızları 14. yeni bölümü ile bu akşam yeni sezonun açılışını yapıyor. Fazilet Hanım ve Kızlarında herkes için yeni bir dönem başlıyor.

Fazilet Hanım Ve Kızları yeni sezona başlıyor. Bu akşam ekrana gelecek olan 14. bölümde beklenmedik olaylar yaşanacak. İşte yeni sezonda merak edilenler…

Kendini bir anda ağır bir yüzleşmenin ortasında bulan Hazan, hayatının en gurur kırıcı gecesinin mimarının Sinan olduğunu artık öğrenmiştir. Ortaya çıkan gerçek Hazanın kalbini paramparça ederken, Sinan için de çok yıkıcı olur. İstemeden de olsa gerçeğin ortaya çıkmasına sebep olan Yağızın karşısında, bir değil iki enkaz vardır ve Yağız enkazı toplamak zorundadır. Hazan ne kadar dirense de, kalp acısıyla kıvranırken başucunda Yağızı bulur.

Sinan, pişmanlık ve suçluluk duygusuyla, hayatında ilk kez doğru olanı yapmayı seçerken, öfke ve acının esir aldığı Hazan, ilk kez savaşmayı değil, acıya teslim olup kaçmayı seçer. Hazan, yaşadığı hayal kırıklığından kaçıp, kendi yoluna gitmeye kararlıdır. Ne var ki, Yağızın attığı sürpriz bir adımla, Hazan için bütün yollar Egemen kardeşlere çıkar. Yağız, Sinan ve Hazan kendi karmaşaları içinde savrulurken, yalıdaki sürpriz gelişme alınan tüm kararları, atılan tüm adımları ve hepsinin planlarını tepe taklak etmek üzeredir.

Yayın Günü: 16 Eylül Cumartesi
Saat: 20:00

FAZİLET HANIM VE KIZLARI 14. BÖLÜM 3. FRAGMANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi