FOX Tv yeni dizisi Bizim Hikaye den 2. fragman yayınlandı video

Geçtiğimiz günlerde ilk bölüm fragmanı yayınlanan ve hala yayın günü belli olmayan Bizim Hikaye dizisinden 2. fragman geldi. Amerikan yapımı Shamelesstan uyarlama olan Bizim Hikayenin başrollerini Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan paylaşıyor. İlk fragmanıyla oldukça ilgi çeken diziden gelen 2. fragman ise daha çok konuşulacağa benziyor. Yakın zamanda FOX TV ekranında izleyeceğimiz diziye ilgi oldukça yüksek seviyede.

Dünyanın ilgiyle izlediği her yeni bölümünü heyecanla beklediği Amerikan yapımı Shamelesstan uyarlama yapılarak oluşturulan Bizim Hikaye dizisi yakında FOX TV ekranlarında olacak. Dizinin projesi duyulduğundan beridir merakla beklenen ilk bölüm için heyecan sürerken diziden 2. fragman geldi bile.

İlk fragmanı yayınlanan dizide ise başroldeki Hazal Kayanın yani Filizin hayat hikayesi anlatılıyor. Sarhoş ve sorumsuz babası ile küçük kardeşlerine bakmak zorunda kalan Filiz ile ondan hoşlanan ve kendini affetirmeye çalışan Barış karakterinin hikayesini izleyeceğiz. Barış zengin bir ailenin çocuğu, Filiz ise tam tersi bir hayat yaşıyor, yaşamak zorunda. Bunu kabullenmiş bir karakter olarak gördüğümüz Filiz, Barışı kendinden uzak tutmaya çalışıyor ve hikaye böyle başlıyor. Bakalım dizi başladığında Filiz gerçekten de hoşlandığı Barışı kendinden ve ailesinden uzak tutabilecek mi, göreceğiz.

İkinci bölüm fragmanında ise Filizin kendisi ve ailesi tanıtılıyor. Nasıl bir çevrede yaşadıkları, verdikleri hayat mücadelesi, sahip oldukları değerler göz önüne serilirken dizi adeta bir hayat hikayesi sunuyor.

Bizim Hikaye yakında FOXta.

Bizim Hikaye 2. fragmanı

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir