İki Yalancı 7. bölüm de Serkan gördüklerini Duyguya anlatacak mı Video

İki Yalancı geçtiğimiz Pazartesi 6. son bölümüyle ekranlara gelmişti. Şimdilerde 7. yeni bölümünü merakla beklediğimiz İki Yalancının 7. bölüm fragmanı ise yayınlandı. İki Yalancı 7. bölüm fragmanında Serkan, gördüklerini Duyguya anlatıp anlatmamakta kararsız. Duygunun zarar görmemesi için elinden geleni yapmaya karar veren Serkanın Duyguya olan hisleri ise oldukça yoğunlaşmaya başladı.

KANAL Dnin eğlenceli aşk dizilerinden İki Yalancının 7. bölüm fragmanı yayınlandı. İki Yalancının 7. yeni bölümünde Serkan, Duyguya gelebilecek tüm kötülüklerden onu korumaya çalışır. Birbirlerine hisleri olan fakat hala açıklamayan Serkan ve Duygu ikilisi ise bu yeni bölümde birbirlerine daha da yakınlaşacak, daha da bağlanacaklardır.

İKİ YALANCI 7. BÖLÜM ÖZETİ

Duygu ile Serkan, tangoda karşı karşıya geliyorlar; Serkan saklı duygularını itiraf ediyor!

Serkan, gördüklerini Duyguya anlatacak mı? Duygu, Alp ile devam mı edecek?

Alpin takıntılı tavrına şahit olan Serkan, Duyguya da zarar verebileceği düşüncesine kapılır. Duyguya olan hisleri olduğu sürece onun zarar görmesini göze alamaz ve onunla konuşmaya karar verir. Duygu ise Serkanın kendisini düşündüğünü farkedince ona nazlanmaya başlar. Bu ikilinin maceralı aşk hayatını yeni bölümde neler bekliyor?

İki Yalancı, 21 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

İKİ YALANCI 7. BÖLÜM FRAGMAN

GENEL HİKAYE

Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrumun yolunu tutarlar. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygunun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir