İki Yalancının 8. bölüm fragmanındaki o sahne büyük ses getirdi Video

İki Yalancının merakla beklenen 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Pazartesi akşamları evimize konuk olan İki Yalancı 8. yeni bölümde Serkan ve Duygu aşklarını itiraf ettiler. İkilinin romantizm dolu sahneleri büyük ses getirdi. Aşklarını dolu dizgin yaşamak isteyen Serkan ve Duygunun önünde ise kocaman bir sorun vardır!

Serkan ve Duygu, birbirlerine olan duygularını açıklıyor; ikilinin önündeki en büyük engel Alp sorun olmaktan kurtulamıyor!

Serkan, Duyguya olan duygularını sonunda açıklamak istiyor. Yağmurlu bir havada onu öperek aşkını gösteren Serkan, beklediği karşılığı Duygudan almayı başarır. Duygu ise Serkana duyduğu büyük aşkın önünde engel olarak gördüğü Alpten ayrılamaz. Duygu, vicdan azabı çekmez istemez ve Alpin annesinin yardım çağrısına tepkisiz kalamaz.

Serkan ise Duyguyu, Alpe bırakmamakta kararlıdır. Alpten ayrılması için elinden geleni yapmaya hazırlanan Serkan, yeni bir plan hazırlığına girmeye hazırdır.

İki Yalancı, 28 Ağustos Pazartesi akşamı saat 20.00de Kanal Dde!

İKİ YALANCI 8. BÖLÜM FRAGMAN

İKİ YALANCI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Serkan ile yaptığı yarışı kaybeden Alpin gözünü hırs bürüyor!

At yarışını kaybeden Alpin davranışları karşısında Serkan şaşkındır. Kaybetme hırsı ile gözü dönen Alpin ata yapabileceklerini gören Serkan, Duygu için endişelenir ve ona olanları anlatır fakat Duygu, Serkana inanmaz. Seren Hanım, yaşlı bakımı için bir yardım gecesi düzenler, gecenin konseptinde çiftler tango yapacaktır. Esra ile Serkan ve Duygu ile Alp dans dersleri almaya başlarlar.

Bu sırada Alp, Serkan ve Duygu arasında bazı şeylerden şüphelenmeye başlar. Bu şüphesi git gide artıp hırçınlaşınca Duygu ile kavga ederler. Aynı zamanda Naci ve Cenk de Burcu yüzünden birbirine girerler.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir