İsimsizler 2. yeni sezondan şok edici 2. fragman geldi Video

Geçtiğimiz günlerde 2. sezonuna Eylülde başlayacağı haberini aldığımız KANAL Dnin meşhur dizisi İsimsizlerden 2. sezon 2. fragman geldi. İlk sezon son bölümde öldüğünü düşündüğümüz Fatih Keskin kurtarılıyor fakat kendinde değil. Fragmandan da gördüğümüz kadarıyla farklı bir kimlikte ortaya çıkartılmak istenen Fatih, kaçırıldığı yerden kurtarılabilecek mi? Onu kurtarmaya gelen arkadaşları ne ile karşı karşıya kalacaklar?

KANAL Dnin sevilen projelerinden İsimsizler 13. bölümüyle sezon finali yapmıştı. dizi kısa sürede sezon finali yapsa da büyük beğeni toplamış herkesin merakla beklediği dizi haline gelmişti. Diğer yandan konusunun da ülke geneline damga vurması ve çarpıcı gerçekliklerin ortaya konmasıyla da dizi, seviyeleri zorlamıştı. Şimdilerde ise yeni sezonuyla ekranlara dönmeyi planlayan dizinin yeni sezon ikinci fragmanı da yayınlanmış oldu. İsimsizler 2. sezonuyla Eylülde Kanal D ekranlarında olacak..

Ülkesi için masa başında görev yapma hakkı varken kendini ateşin ortasına atan genç ve umut vaat eden bir diplomat adayı Fatihin hikayesiyle bir bütün olan İsimsizler yeni sezonuyla ekranlara dönüyor!

İsimsizler 2. sezonuyla Eylülde Kanal Dde olacak..

İSİMSİZLER 2. SEZON FRAGMAN 1

İSİMSİZLER 2. SEZON FRAGMAN 2

GENEL HİKAYE

Fatih, genç, başarılı, umut vaat eden bir diplomat adayıdır. Türkiye Cumhuriyeti’nin yurt dışı temsilciliklerinden birine atanmış, görevine başlayacakken Virankaya’dan gelen acı haber hayatını değiştirir. Çünkü Virankaya Kaymakamı şehit edilmiştir. Fatih Başkan’ın desteğini alarak onun yerine kaymakam olmaya gönüllü olur.

Ülkesi için masa başında rahat bir görev yapmaktansa ateş altında olmayı tercih etmiştir. Yüreği Vatan sevgisi ile dolu, devletini ana babası yerine koyan 7 kişilik ekibiyle at izinin it izine karıştığı Virankayaya gider.

İsimlerini ancak tarihin satır aralarından okuyup yüreklerinde hissedecek olanların bildiği bu ekip, görünmez düşmanlarıyla savaşırken önce o düşmanların maskelerini düşürmek zorundadır. Çünkü düşman onlar gibi mert değildir. Kullandığı kuklaları vardır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir