Kalbimdeki Deniz 36. bölümde Mirat ve Alihan arasında sinirler geriliyor Video

FOX TVnin heyecanla takip edilen dizisi Kalbimdeki Deniz 36. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Deniz ve Mirat arasındaki beraberlik daha da sağlamlaşırken Alihanın Mirata olan öfkesi ikili arasında gergin anlar yaşatır. İşte Kalbimdeki Deniz 36. bölüm fragmanı.

Kalbimdeki Deniz yeni bölüm için heyecan dorukta. Bu akşam 36. bölümü ile ekrana gelecek olan dizide Mirat ve Alihan arasında büyük bir kavga çıkıyor.

Alihan’ın boşanma kararını temyiz etmesinin zor günlerin habercisi olduğunu bilen Deniz ve Mirat, aşklarına ve beraberliklerine daha sıkı sarılırlar.

Babası döndüğünden beri Ece’yle eskisi kadar yakın olamayan Mustafa, birdenbire ortaya çıkan ve gerçek kimliğini herkesten gizleyen Fatih’in Ece’ye ilgisiyle kıskançlık nöbetleri yaşar. Öte yandan annesinin evdeki sürpriz varlığı yüzünden de öfkeli ve huzursuzdur.

Civan’ın Diyar’la bağlantısı olduğuna inanan Şirzat sinsi planlar yaparken, Şebnem de Hülya’nın hayatına intikam planlarıyla yeniden girer ve sürpriz bir şer ortaklığına adım atar.

Kıskançlık ve merak duygularına engel olamayan Fikriye, hafızasının düzelmeye başladığını herkesten gizleyerek ortalığı karıştırmaya başlar. Bebeğini doğurmaya karar veren Hülya’yla Nejat, Deniz’le Alihan, Mustafa’yla Zahide ve Ece arasında ipleri iyice gerilirken; Mirat’a karşı öfkesine hakim olamayan Alihan şiddete başvurur.

Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle Cumartesi 20.00de FOXta!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü sesli chat kameralı sesli sohbet sitesi