Mehmetçik Kutül Amare dizisi konusu ve oyuncuları Video

TRT 1’in iddialı dizisi Mehmetçik Kut’ül Amare’ye sürpriz isim!

TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinin konusu ne, hangi oyuncular rol alıyor? Mehmetçik Kut’ül Amare dizisi hakkında tüm bilgiler haberimizde

TRT 1’İN İDDİALI DİZİSİ MEHMETÇİK KUT’ÜL AMARE’YE SÜRPRİZ İSİM!

Yapımcılığını Bozdağ Film’in, yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan’ın üstlendiği; başrollerini İsmail Ege Şaşmaz, Kaan Taşaner ve Serdar Gökhan’ın paylaştığı yapımın kadrosuna Cox rolüyle daha önce ‘Yabancı Damat’, ‘Canım Ailem’, ‘Bizim Yenge’, ’20 Dakika’, ‘Yeşil Deniz’ ve ‘Poyraz Karayel’de rol alan İlker Aksum dahil oldu. Oyuncu, dizi için at binme dersleri almaya başladı.

Mehmetçik Kut’ül Amare, yakında TRT 1’de başlıyor!

MEHMETÇİK KUT’ÜL AMARE KONUSU NEDİR?

1916 yılında Osmanlı İmparatorluğu’nun İngilizleri bozguna uğrattığı son büyük zaferi olarak kayıtlara geçen Kut’ül Amare Kuşatması yeni sezonda TRT 1 ekranlarında yayınlanacak. Konya’da kurulacak dev platoda çekimleri kısa süre sonra başlayacak olan tarihi proje zorluklar içinde kazanılan bu büyük zaferi anlatacak. Cast çalışmaları devam eden dizinin başrolünde daha önceden Diriliş Ertuğrul kadrosunda izlediğimiz Serdar Gökhan yer alacak.

MEHMETÇİK KUT’ÜL AMARE OYUNCULARI

İsmail Ege Şaşmaz

1993 yılında Manisa’da doğan İsmail Ege Şaşmaz 24 yaşındadır. Güne Bakan ve Aşk Yalanı Sever dizilerinde rol alan İsmail Ege Şaşmaz ilk olarak ise Serçe Sarayı dizisinde rol almıştır. İsmail Ege Şaşmaz ise son olarak Aşk Laftan Anlamaz dizisinde İbrahim karkaterine hayat vermiştir.

Emre Başer

1979 Sivas doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Son olarak Vatanım Sensin ve Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde rol almıştır.

Serdar Gökhan

Son olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Süleyman Şah karakterine hayat vermiştir. Binlerce projede yer almıştır. Yeşilçam’ın yaşayan efsaneleri arasında yer almaktadır.

İlker Aksum

Son olarak Poyraz Karayel dizisinde Çınar karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

MEHMETÇİK KUT’ÜL AMARE NEREDE ÇEKİLİYOR?

Konya’da çekilecek dizi için belediyenin desteği ile geniş bir plato kurulacak.

Tarih: 29 Eylül 2017 — 04:58

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi