Yeni Gelin 18. bölümde Bozoklar özgürlüklerine kavuşuyor Video

SHOW TVnin eğlenceli dizisi Yeni Gelin bu akşam yeni bölümü ile ekrana gelecek. Geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan Yeni Gelin dizisi bu sezon da hız kesmiyor. Bozoklar sonunda özgürlüklerine kavuşuyor. Adanada neler yaşanacak?

Yeni Gelinin 18. Bölümünde; Bozoklar sonunda özgürlüklerine, Adanaya ve konaklarına kavuşmuşlardır. Fakat Kalender Ağanın konağı bıraktığı gibi değildir. Meydanı boş bulan Müsellim, istediği gibi ağalık yapmaktadır. Bozoklar, Kalenderin yönetimi devralmasıyla konak huzura kavuşacak derken Baran ve Dilan, soluğu konakta alır. Bir süre onlarla birlikte yaşayacaklardır. Ateşle barut yan yana duramayacağından, Baran rahat durmayacağından hem Şirin, hem de Ferhat; Baranın taşkınlığından nasibini alır. Dilanın araya soktuğu fitnelerin de sayesinde konak Ferhat, Baran, Şirin üçlüsüne artık dar gelmektedir.

Kalender Ağa, konaktaki eski düzeni sağlamaya çalışırken konakta deprem etkisi yaratacak bir haber alırlar. Türkmene Arap Şeyhi bir görücü gelecektir. Tüm konak halkı bunun için canını dişine takar, hazırlıklar yapılır. Türkmen Ağası Kalender, Arap Şeyhinin gösterişinin altında kalmamak için elinden geleni ardına koymaz. Fakat gecenin sonunda Türkmen başta olmak üzere tüm Bozoklar büyük bir hüsrana uğrar. Tüm hazırlıklar boşa gittiği gibi Türkmenin tüm hayalleri yıkılmıştır. Konak halkı, bunun şokunu atlatamamışken aylardır bekledikleri Gökhanı karşılarında görürler. Fakat Gökhanla birlikte Bozokları bekleyen kötü, çok kötü bir sürpriz vardır.

YENİ GELİN 18. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi