Ana Sayfa Genel Haberler Volkan Çetinkaya kimdir? Gönüllüler Takımı

Volkan Çetinkaya kimdir? Gönüllüler Takımı

0
0

Survivor gönüllüler takımının iddialı isimlerinden olan Volkan Çetinkaya yarışmalarda ki performansının yanı sıra düzgün fiziği ile de dikkat çekiyor. Son dönemde Gökhan ile yaşadığı tartışma ile gündeme gelen Volkan Çetinkaya hırsı ile de gönüllüler takımını sırtlayan isimler arasında yer alıyor. Peki Volkan Çetinkaya kimdir?

Volkan Çetinkaya survivorda gönüllüler takımı için ter döküyor. Survivor adasında son dönemde adada ki arkadaşları ile çok fazla laf kavgasına giren eski TSK milli takım sporcusu Volkan Çetinkayanın kariyeri ve hayatı hakkında merak edilenleri sizin için derledik. Peki Volkan Çetinkaya kimdir?

VOLKAN ÇETİNKAYA KİMDİR?

1983 yılında Ankaranın Şereflikoçhisar ilçesinde dünyaya gelen Volkan Çetinkaya Survivor Gönüllüler Takımında yer alıyor. Beden eğitimi öğretmeni olan Volkan Çetinkaya, ayrıca TSK Ordu Milli takım sporcusu. Eski TSK personeli olan Çetinkaya, yüzme ve atletizm antrenörlüğü de yapmaktadır. Gönüllüler yarışmacısı Volkan Çetinkaya, sporcu kimliğiyle ön plana çıkıyor.

Survivor 2017 Gönüllüler yarışmacısı Volkan Çetinkayanın sporcu bir kimliğinin olduğu ve vücut sporlarıyla uğraştığı öğrenildi.

TSK içerisindeki disiplin ve sporculuk geçmişiyle takım içerisinde dikkat çeken isimlerden birisi olan Volkan Çetinkaya için yarışmanın İnternet sitesi üzerinde yer alan profil sayfasında, Türk askeri her zaman başarılı olmuştur. bunu sen kanıtlayıp şampiyon olacaksın, Başarılar Şampiyon Olacaksın gibi yorumlar yer almaktadır.

Volkan Çetinkaya, Survivor 2017 tanıtımında Bu yarışmayı kazanacağım başka yolu yok sözüyle iddialı bir vurgu yapmış

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz