Dizi Fragmanları

Tozkoparan 31. yeni bölüm fragmanı (Video)

Tozkoparan 31. yeni bölüm fragmanı TRT 1’in sevilen dizisi Tozkoparan yeni bölümünde heyecan dorukta. 31. yeni bölüm fragmanıyla büyük ilgi gören Tozkoparan’da şüpheli olaylar yaşanmaya devam edecek. İşte Tozkoparan 31. yeni bölümünden heyecan dolu anlar.

Pazartesi akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Tozkoparan yeni bölümünde neler yaşanacak?

TOZKOPARAN 31. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Celalin Nevzatla birlikte kurduğu oyun işe yarar; Nevzat anlattığı hikayeyle Cihanı ikna etmeyi başarır. Lakin hikayeye inanmayan Salihin ona ve Celale yönelik şüpheli tavırları devam edecektir.

Sezgin ve Nurgülün nişan hazırlıkları için kasabaya dönmek zorunda kalmaları, onlara bu süreçte yardımcı olmak isteyen herkesi harekete geçirir. Bu durum Mavi Ay ve Karayel için de kasabaya dönüş anlamına gelmektedir.

Burak, usturlap üzerinden başladığı yeni hesaplamaları sonunda bitirdiğinde Mavi Ay işaret edilen yerin Temrenli Kasabası olduğunu öğrenir. Haritadan çizilen düz hattı izleyerek emanete ulaşmak isteyen Mavi Ayı bu yolculuklarında sürprizler beklemektedir.. Harita Mavi Ayı çok bildikleri fakat hiç de ummadıkları bir yere çıkaracaktır.

Nişan hazırlıklarına başlayan Sezginin maddi açıdan zor duruma düşmesi Mavi Ayı harekete geçirir. Herkes yapabildiği şeyleri satmaya çalışarak kazandığı parayla da Sezgine yardımcı olmak ister. Lakin bu sandıkları kadar kolay olmayacaktır.

Mervenin Mavi Ayla yakınlaşma sebebinin ortaya çıkması onu zor bir duruma sokar. Kendisine yöneltilen iddiaları reddeden Merve için bir mahkeme kurulacak, Yaseminin yöneteceği davada kendisini savunacaktır. Acaba Merve aksi iddialardan bu sayede sıyrılabilecek midir?

Bu zamana kadar annesizliğin getirdiği zorluklarla mücadele etmeye çalışan Sinanın hayatında ise annesi ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşanacaktır.

Salih Celal ile hesaplaşabilmek ve ondaki emanetleri alabilmek için onu bir düelloya davet eder. Acaba Salih bu düelloda Celale karşı galip gelebilecek midir?

YENİ FRAGMAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu