Adı Efsane dizisinin beklenilen 24. Bölüm 2. fragmanı yayınlandı Video

Kanal Dnin ismiyle müsemma efsane dizisi Adı Efsane yeni bölümüyle bu akşam saat 20.00de izleyiciyle buluşacak. Her bölümü merakla beklenen dizide heyecan bitmiyor aksine katlanarak artıyor.Konusuyla insanların iç dünyalarını sorgulamaya iten kendilerine ders çıkarmalarını sağlayan bu dizide bakalım bu akşam Hakan ve Nazın aralarında yakınlaşmalar başlıyor mu? Sinan, geçmişin sırlarını öğreniyor mu? Merakla beklenen bu akşamki yeni bölüm için saatler geriye sayılmaya başlandı bile!

DİZİNİN KONUSU

Adı Efsane’de Hakan, Fiko, Sadık ve Ali liseler arası turnuvada şampiyon olmuş bir basketbol takımı olarak Durmazspor isminde yeni kurulan bir kulübün seçmeleri için yola çıkarlar. Ancak Durmazspor takımına içlerinden tek seçilen Hakan olur. Bu, artık onlar için bir yol ayrımıdır. Ali ve Sadık bu yeni durumu daha kolay kabullenirken Fiko’yu karakteri ve yapmak istedikleriyle büyük bir çatışma beklemektedir.

Bu konuda Fiko’yu ve Hakan’ı en çok zorlayacak kişi Ozan olur. Ozan, Hakan’ın teyzesinin oğludur ve bir süre onlarla yaşamak üzere mahalleye gelir. Cezaevinden yeni çıkmıştır ve ufak tefek mahalle mafyası işleri yapmaktadır. Ozan’ın onlara açtığı bu karanlık yol, Fiko’nun en büyük sınavı olacaktır, tabi Hakan’ın da.

17 sene önce mahalleyi terk edip kendisine yeni bir hayat kuran Reyhan, kocasının ölmeden önce iflas etmesi üzerine kızı Naz ile birlikte eski mahallesine geri dönmek zorunda kalır. Reyhan’ın amacı, eski dost ve hasımlarının olduğu bu mahallede, geçmişin gölgesinden kurtulup hayatta kalmaktır.

Adı Efsane’nin yeni sezonunda Hakan, iyi bir sporcu olmak ve var gücüyle çalışıp yükselmek için mücadele ederken, en yakın arkadaşı Fiko madalyonun diğer yüzünde karanlık sularda yüzmeye başlayacaktır. Aynı zamanda Reyhan ve Naz’ın mahalleye gelişi ile eski sırlar gün yüzüne çıkacak ve mahalledeki tüm dengeler alt üst olacaktır.

OYUNCU KADROSU

Cem Yiğit Üzümoğlu
Hakan Şahin

18 yaşında olan Hakan, Tarık’ın koç olarak geleceği okulda öğrencidir. Mahalledeki arkadaşlarıyla kendilerine ait bir düzen kurmuşlardır. Yakın zamanda hayatına basketbolun gireceğinden ve takımın kaptanı olacağından habersizdir. Annesi ve kız kardeşi onun için herkesten önemliyken, Melis hayatına girer.

Baran Bölükbaşı
Fikret Yurdakul

Hakan’ın en yakın arkadaşlarından Fiko, 17 yaşında bir lise öğrencisidir. Basketbola olan yeteneğini Tarık’la keşfedecektir. Fiko’nun bütün hayallerinde Sibel vardır. Onsuz bir hayatı düşünemez.

Şenay Gürler
Reyhan Yalınay

Reyhan, eski bir mahalleli. Dışarıya karşı güçlü bir kadın; ama, kendi içinde oldukça kırılgan bir yapıya sahip. 17 sene önce mahalleyi terk edip kendisine yeni bir hayat kurmuş. Kocasının ölmeden önce iflas etmesi üzerine kızı Naz ile birlikte eski mahallesine geri döner. Kızının gerçek babası hala aşık olduğu Sinandır; ancak, Sinanın bundan haberi yoktur. Hayattaki en büyük zaafı ve desteği kızı Naz’dır.

Kaan Sevi
Ali Akıncı

17 yaşında lise öğrencisi olan Ali, sevdiği insanların ihtiyaçlarını karşılamayı kendine görev edinmiştir, bir nevi mahallenin Robin Hood’udur. Yıllardır, platonik aşkı Mercan’ın gönlünü fethetmek ve en yakın arkadaşı Sadık için bir aile kurmak istemektedir. Ama bu sandığı kadar kolay değildir…

Ferit Kaya
Ozan Başyurt

Hakan’ın teyzesinin oğlu. Adam yaralama vakası ile 8 ay cezaevinde yatıp çıkıyor. Hakan ondan hep bir adım uzakta durmayı tercih etmiş; ancak, Ozan’ın bu kez uzak durmaya gönlü yok. Hakan’ı ikna edemese de Fiko’yu ve diğer çocukları kendi ayak işlerini yaptırmak, eküri olmak için epey zorlayacak. Şimdilik küçük bir mahalle mafyası olan Ozan, para getir götür işleri yapıyor. Ancak, hedefi ünlü mafya babalarının ekiplerinde yer almak.

Simay Barlas
Naz Yalınay

Reyhan’ın kızı. Mücadeleci, pozitif, çabuk yenilmeyen bir kız. Çizimi çok iyi, moda tasarımı okumak istiyor. Babasının ölümü üzerine annesi ile yeni bir hayata başlıyor. Nispeten varlıklı bir çevreden gelmesine rağmen mahalleye kolay adapte oluyor. Annesine zaman zaman annelik yapıyor; ancak, Reyhan’ın ondan sakladığı sırrı öğrendiğinde anne kız ilişkileri ciddi bir sınavdan geçmek zorunda kalacak.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir