Çocuklar Duymasın 1. bölümü ile Pazar akşamı başlıyor Video

22.07.2017
16

Ekranların fenomen dizisi Çocuklar Duymasın yeni bölümleri ile Pazar akşamı Kanal Dde başlıyor. Başrollerinde değişilmez isimler olan Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Gönenç, Volkan Severcanın yer aldığı Çocuklar Duymasın dizisinde hikaye kaldığı yerden devam ediyor.

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden bir tanesi olan Çocuklar Duymasın yepyeni hikayeleri ile Kanal D ekranında pazar akşamı başlıyor. Başrollerinde Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Gönenç, Volkan Severcan Öykü Güven, Alp Eren Khamis, Melek Şahin, Ferdi Akarnur, Süleyman Yağcı, Alparslan Özmol ve Şükrü Koruyucunun yer aldığı Çocuklar Duymasın 1. yeni bölümü ile 23 Temmuz Pazar akşamı ekrana geliyor.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 1. YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Uzun bir süredir iş dünyasından ayrı kalmak isteyen Taş Fırın Haluka, Fıs Fıs İsmailin şirketinde ihtiyaç vardır. Önemli bir proje için Halukun işe geri dönmesini isteyen İsmail Bey, Haluk’u ikna etmeye çalışır. Haluk’un, bu zamana kadar hiç kimsenin sözleşme imzalatamadığı Bilinçli Osmanı ikna etmesi gerekmektedir. Ancak bu iş göründüğü kadar kolay değildir. Haluku çok zor günler bekler.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 1. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Meltem, Gönül ve Tuna detoks yapmaya karar verir. Meltem, Halukun da detoks yapmasını isteyince birbirinden eğlenceli anlar yaşanır. Tam bir TEOG annesi olan Gönül, Merve ve Orçun’u TEOG kampına alır. Sürekli test çözmesi gereken çocuklara internet yasaklanır.

Öte yandan Emine’nin başı, kayınvalidesi Kükrek Kadriye ile beladadır. Sosyal medyaya düşen Çaycı Hüseyin öldü haberleri ortalığı karıştırır. Gönül, bir eski dostlar yemeği organize eder. Bu yemeğe tüm eski dostlar davetlidir. Dekolte kafa Selçukun saç ektirip ektirmediği ve kendisinden yirmi beş yaş küçük genç sevgilisi büyük bir merak konusudur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Yüreğininsesi olarak 2008 yılından beri seslisohbet hizmeti vermekteyiz.