İçerde 38. yeni bölümde Mert ve Sarpa ne olacak Video

İçerde 38. yeni bölüm ilk sahnesi yayınlandı. Show TVnin heyecanla izlenen dizisi İçerdenin son bölümünde Mert ve Füsun anne ve oğul olarak ilk defa birbirlerine sıkıca sarıldı. Bu karşılaşma duygu dolu anlar yaşattı. İçerde 38. yeni bölüm ilk sahnesinde ise Mert ve Sarp, Alyanakın elinde baygın olarak gözüküyorlar.

İçerde 37. son bölüm dün akşam ekrana geldi. Özellikle Mert ve Füsunun anne ve oğul olarak ilk defa karşı karşıya gelmeleri duygu dolu sahnelere neden oldu. 38. yeni bölüm fragmanında ise Mert ve Sarp, Celalin adamı; Alyanakın elinde.

İÇERDE 38. YENİ BÖLÜM İLK SAHNE

Hayatını ondan çalan Celalin yanında Oyun oynamak zorunda olan Mert, hayatının en zor sınavını verecek. Yılmaz Kardeşler ile Celal arasındaki kovalamacada tansiyon giderek yükselecek.

İÇERDE 37. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yılmaz Biraderler, onlardan çocukluklarını çalan Celal’e karşı güçlerini birleştirir. Eylem’in, Celal hakkında hazırladığı haberin internetten yayınlanması gerilimi tırmandırır. Celal, Eylem’in cezasını kesmek üzere Davut’u görevlendirir. Sadece Eylem değil, Füsun ve Barış da büyük tehlike altındadır. Sarp ve Mert de gizliden gizliye onları korumak için harekete geçer. Bu sırada Sarp, suçsuz ve polis olduğunu kanıtlamaya çalışmaktan pes etmez. Yıllardır kendine sorduğu “ben kimim?” sorusunun cevabına kavuşan Mert ise annesinden uzak kalmaya dayanamaz. Sarp, Celal’le aralarındaki hesabı kapatana kadar sabretmesini istese de kardeşler bu kavuşmanın daha fazla gecikmesini istemez. Yıllar boyunca birbirlerinin yokluğu için gözyaşı döken Füsun ve Mert, artık mutluluk gözyaşları dökecektir.

CELAL İÇİN SARP’TAN intikam ALMA VAKTİ GELDİ!

Kudret’in ölümüyle en büyük ezeli düşmanını ortadan kaldıran Celal, Sarp’tan intikamını almak üzere harekete geçecek. Ancak Eylem’in kendisiyle ilgili yaptığı haberin internette yayılması Celal için bardaktan taşan son damla olacak. Gerilimi tırmandıracak bu olay, başta Eylem olmak üzere Sarp ve tüm sevdiklerini büyük tehlike altında bırakacak.

Add your comment

Your email address will not be published.