İsimsizler dizisi 10. bölüm fragmanı Video Dayının durumu ağır

İsimsizler 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecan dolu sahnelerin bir arada yaşandığı İsimsizler dizisinde hain bir kurşunla yere devrilen Dayı’nın durumu ağırdır. Doktorların tüm çabalarına rağmen Dayı, hayata veda mı edecek? İsimsizler merakla beklenen yeni bölümü bu akşam Kanal Dde!

Ekranların sevilen dizisi İsimsizler 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Taner Ertürkler, Bülent Alkış, Sedat Mert, Musab Ekici, Algı Eke, Volkan Keskin, Çağkan Çulha, Uğur Güneş, Sera Kutlubey gibi isimlerin yer aldığı İsimsizler 10. yeni bölümü ile 29 Mayıs 2017 Pazartesi akşamı Kanal Dde ekrana gelecek.

İsimsizler dizis iyeni bölümünde Dayının hayati tehlikesi sürüyor! Dayı, ekiple birlikte girdiği en son çatışmada cesurca mücadelesiyle örgütün dikkatini çekerek namluları kendisine yöneltir. Bunun sonucunda hain bir saldırı ile yere düşer. Arkadaşlarının bağrışlarına rağmen yere yıkılarak o an herkesi derin bir üzüntüye boğar. En hızlı şekilde hastaneye getirilir ve doktorlara teslim edilir. Doktorlar tüm imkanlarını kullanarak Dayıyı hayatta tutmaya çalışır. Ama herkesin gözyaşları sel olur ve bağrışlar gittikçe yükselir. Yoksa tüm çabalara rağmen Dayı ölecek mi?

İSİMSİZLER 10. BÖLÜM ÖZETİ

Hain bir kurşunla yere devrilen Dayı’nın durumu ağırdır! Hain bir kurşunla yere devrilen Dayının durumu ağırdır. O hastanede ölüm kalım mücadelesi verirken, Fatih ve ekibine de Elif üzerinden tuzak kurulur. Fatih gözünü kırpmadan yaşadığını umut ettiği Elif’in hayatını kurtarmak için kendini riske atar.

Bu arada Berfin, kardeşi Dicle’nin yaşadığını öğrenmiştir. Gözcü ile karşı karşıya gelmeyi göze alarak Birsen’in yanında olan Dicle’yi kaçırmak için harekete geçer.

İSİMSİZLER 10. BÖLÜM FRAGMANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi