Kanal D Meryem dizisini heyecanla bekliyor 2 Ağustos Video

Kanal D yakın zamanda yeni bir dizi projesi içerisinde olduğunu duyurdu ve çok geçmeden de bu dizinin Meryem olduğunu öğrendik. Şimdilerde ise ilk bölümden fragman yayınlayan dizi herkesi ekran karşısına almaya hazır. Başrollerini Ayça Ayşin Turan ve Furkan Andıçın paylaştığı dizinin hikayesi ise tam bir kırılma noktası niteliğinde..

Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turanın başrollerini paylaştığı Meryemin kadrosunda Serenay Aktaş (Burcu), Bestemsu Özdemir (Beliz), Açelya Topaloğlu (Derin) gibi isimler de yer alıyor.Yapımını TMC, yapımcılığını Erol Avcının üstlendiği dizide yönetmen koltuğunda ise Mustafa Şevki Doğan oturuyor.

DİZİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

2 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00de hüzünlü bir başlangıçla ekranlara gelecek olan dizi Kanal D de ekranlara gelecek.

HİKAYE

Yağmurlu bir günde üç insanın hayatına sebep olan kazanın insanların yaşamının nasıl etkilediğini ve değiştirdiğini anlatan hikayede hak ve adaleti savunan Oktay güce, gücün adamı Savaş adalete muhtaç ilerler bu yolda.
Hikayenin başrollerinden Meryem boş zamanlarında babasının fırınında ona yardım eden, merhametli ve iyi kalpli biridir. Kalbini savcı Oktaya kaptırmıştır. Evlenme planları yaparken Oktay bir kaza yapar ve bir insanı öldürür.
Meryem suçu Oktayın isteği üzerine kabul eder ve hapse girer.

MERYEM 1. BÖLÜM FRAGMANI

Meryem 1. Bölüm Fragmanı yayında! Furkan Andıç ve Ayça Ayşin Turanın başrollerini paylaştığı Meryem dizisi 2 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00de Türkiyenin kanalı Kanal Dde başlıyor! Savaş, hazin bir araba kazası sonucu sevdiği kadını kaybeder. Arabayı kullana Oktay olduğu halde Meryem suçu üstlenir. Bu kader Savaş ve Meryemi karşı karşıya getirir. Meryem işlemediği bir suçtan dolayı hapis mi yatacak? Savaş, Meryemin suçsuz olduğunu öğrenecek mi? Meryemin ilk bölümünde bizleri neler bekliyor?

OYUNCU KADROSU

Furkan Andıç
Savaş Sargun

Sargun Ailesinin veliahtı. Mütevazı ve vicdanlı bir genç adam. Sevgilisi Sevinç, Meryem ve Oktayın yaptığı kazada karnında bebeğiyle ölünce dünyası darmadağın oluyor. Şimdi tek amacı intikam. Doğrunun peşinden giden, yalanla oyunla işi olmayan biri.

Ayça Ayşin Turan
Meryem Akça

Hikayenin en masum karakteri. Babası Arifin fırınında çalışıyor. Annesini kaybetmiş. Babası ve sevgilisi Savcı Oktaydan başka kimsesi yok. Sevgilisi Oktayın suçunu üstleniyor ve normal giden sakin hayatı bir gecede altüst oluyor. Hem büyük bir sırrı saklamak hem de kendine söylenen yalanlara rağmen hayatla baş etmek zorunda.

Cemal Toktaş
Oktay Şahin

Meryemin uzun zamandır sevgilisi. Savcılık görevine başlamadan önceki gece kazaya karışıyorlar. Direksiyonda kendisi olmasına rağmen Meryemin suçu üstlenmesini kabul ediyor. Kendisini kurtarmak için her türlü yalanı söyleyebilecek, para ve güç için her şeyi göze alabilecek biri. Gözü hep yüksekte.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir