Kanatsız Kuşlar Dizisi 1. bölümde neler yaşanacak Video izle

Kanatsız Kuşlar 1. bölüm ile ATVde ekrana gelecek. Yeni dizi Kanatsız Kuşlarda kısa bir süre önce babalarını kaybeden Zeynep, Emre, Cemre ve en küçük kardeşleri Aysuna sadece yoksulluk miras kalmıştır. Kanatsız Kuşlar ilk bölümü ile adından söz ettirecek.

Kanatsız Kuşlar bu akşam ekrana gelecek. ATVnin yeni dizisi Kanatsız Kuşlarda Nefise, çok erken yaşta anne olmuş, çocuklarına yetebilmek ve onları yaşatabilmek için adeta çırpınmaktadır. Hayatın yükünü taşıyamaz hale geldikleri zor günlerde Nefise ve ailesini derinden etkileyecek bir olay yaşanır.

KANATSIZ KUŞLAR İLK BÖLÜM FRAGMANI

Öte yandan Nefisenin büyük kızı Zeynep, ona gönülden bağlı olan Ahmetin hislerine mesafeli durmaktadır. Ahmetin yanında çalışmaya başladığı gün, birlikte gittikleri bir iş görüşmesinde, Onur ile tanışması, zamanla dokunan herkesi yakacak olan aşk kıvılcımlarını da ateşlemiştir.

KANATSIZ KUŞLAR 1. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Kanatsız kuşlardı onlar… Umut kırıntıları ile beslenen

atv ve Koliba Film, izleyenleri derinden etkileyecek bir yapımı daha ekranlara getirmeye hazırlanıyor. Kanatsız Kuşlar, bugün atvde izleyicilerle buluşacak…

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzunun üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksunun kaleme aldığı Kanatsız Kuşlarda başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor. Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

Add your comment

Your email address will not be published.