Savaşçı 10. bölüm sezon finalinde Kılıç timi operasyona devam ediyor Video

Fox TV ekranında yayınlanan Savaşçı 10. bölüm sezon finali fragmanları yayınlandı. Bu akşam ekrana gelecek olan Savaşçı dizisi seon fnalinde Aslının suçsuz olduğunun ortaya çıkması ile Kağan Bozok zaman kaybetmeden harekete geçiyor. Ekipten iki kişi ile irtibatları kesilen ekip arkadaşlarını kurtarabilecek mi? Savaşçı 10. bölüm sezon finali ile bu akşam ekrana gelecek.

Savaşçı 10. bölüm sezon finali fragmanı yayınlandı. Pazar akşamları ekrana gelen Savaşçı dizisi sozn finalinde nefes kesen sahneler izleyenleri ekrana kilitleyecek. Aslının suçsuz olduğunu öğrenen Kağan Bozok Kılıç Timi ile beraber zaman kaybetmeden hareket geçer. Ellerinden kaçırdıkları teröristi yakalamak isterken iki kişi ile irtibatları kesilen Kılıç Timi sezon finalinde arkadaşlarını kurtarabilecek mi? Savaşçı 10. bölüm sezon finali ile bu akşam ekrana gelecek.

SAVAŞÇI 10. BÖLÜM SEZON FİNALİ FRAGMANI 1

SAVAŞÇI 10. BÖLÜM SEZON FİNALİ ÖZETİ

Mehmetçik katillerinin kökünü kazımaya kararlı olan Kılıç Timi operasyona devam ediyor! Aslının suçsuz olduğunun ortaya çıkmasıyla Kılıç Timinin komutasını tekrar alan Yüzbaşı Kağan Bozok zaman kaybetmeden harekete geçer.

Operasyon sırasında iki arkadaşlarıyla irtibatlarının kesilmesine rağmen sınırın ötesinde kendilerine kurulan pusudan habersiz, Kılıç Timi bilinmeze doğru yola çıkar . Her şeyi göze olan Yüzbaşı Kağan Bozokun tek hedefi Mehmetçik katillerine hakettiği sonu yaşatıp, Kılıç Timini sağ salim karargaha götürmektir. Savaşçı sezon finali ile Pazar 20.00de FOXta!

SAVAŞÇI 10. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir