Seni Kimler Aldı 10. bölümüyle final yapıyor Fragmanı izle Video

Seni Kimler Aldı 10. bölümüyle final yapmaya hazırlanıyor. ATVde Pazar akşamları yayınlanan Seni Kimler Aldı dizisinin finalinde neler yaşanacak? Barış ve Zehra mutlu sona ulaşabilecek mi? İşte Seni Kimler Aldı final bölümünde yaşanacaklar.

Seni Kimler Aldı Pazar akşamları ATV ekranlarında yayınlanıyor. Seni Kimler Aldı 10. yeni bölümüyle son kez izleyicisiyle buluşacak. Peki Seni Kimler Aldının finalinde mutlu mu yoksa mutsuz bir son mu yaşanacak? İşte dizinin final bölümü fragmanı.

SENİ KİMLER ALDI 10. BÖLÜM FİNAL FRAGMANI

Cahidenin, Eylüle yaptıklarını duyan Aynur çılgına döner. Ondan hesap sormak için karşısına çıkar; ancak Cahidenin kızları hakkında anlattıkları Aynurun içine şüphe tohumları eker. Ceren ise Aynurun öfkesinin Zehraya dönmesini sağlayacak şeytani bir plan yapar. Ceren ana kızın arasını açmayı başaracak mıdır? Volkanın Barışın başına gelenlerle ilgisi olduğunu anlayan Talat ve Suat onu zorla konuşturarak Cerenin Endamı sakladığı eve ulaşır. Uzun süredir felç olan Endamın vereceği bilgi Suatın eline beklenmedik bir koz verir. Suatın Cerenle olan savaşında bu koz onun sonunu getirmeye yetecek midir? Ceren, Endamın hastaneye kaldırılmasıyla öfkelenir ve tüm hıncını Metinden çıkarır. Bunun üzerine Metin, Suata bildiği her şeyi anlatmaya karar verir. Nihayet Ceren köşeye sıkışacak ve sırları açığa çıkacak mıdır? Barış ve Zehra birbirlerine kavuşabilecek midir?

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir