Ana sayfa Dizi Fragmanları Türk Malı 4. bölümde Erman Kuzu kılıktan kılığa giriyor Video

Türk Malı 4. bölümde Erman Kuzu kılıktan kılığa giriyor Video

0
0

Türk Malı 4. bölüm fragmanları yayınlandı. Pazar akşamları ekrana gelen Star TVnin sevilen romantik komedi dizisi Türk Malında bu akşam Erman Kuzu kılıktan kılığa giriyor. Türk Malının bu akşam yayınlanacak 4. bölümünde izleyenleri eğlenceli dakikalar bekliyor.

Star TVnin iddialı yapımlarından Türk Malı haftanın son gününde izleyicisiyle buluşuyor. Türk Malı bu akşam 20:00de star TVde 4. bölümüyle ekrana geliyor. Uzun yıllar önce ayrılsalar da her zaman aile olarak kalmayı başaran Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar Türk Malında yeniden bir araya geldi.

Dizinin ilk döneminde izleyiciyle müthiş bir bağ kuran Şafak Sezer, Hasibe Eren ile birlikte Kuzu ailesine hayat veriyor. Dizinin bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde Erman Kuzu (Şafak Sezer) çocuklarının dadısı Bakiyeyi kurtarmak için onun sevgilisi rolüne giriyor.

TÜRK MALI 4. YENİ BÖLÜMÜNÜN ÖZETİ

ERMAN VE BAKİYE, SEVGİLİ OLUYORLAR!

ERMAN KUZU, ÇOCUKLARIN DADISI BAKİYE’Yİ KURTARMAK İÇİN, O’NUN SEVGİLİSİ ROLÜNE GİRİYOR!

Ekranlarda komedi ve kahkaha tüm hızıyla devam ediyor.

Türkiye’nin en çok izlenen ve tek komedi dizisi, her geçen hafta seyircisini arttırmaya ve fenomenleşmeye devam ediyor.

Şehnaz Bakiye’yi evden göndermeye çalışıyor

TÜRK MALI 4. BÖLÜM 1. FRAGMANI

Eymen Kuzu’nun kötü kalpli nişanlısı Şehnaz, Bakiye’yi evden göndermek için yeni bir plan yapıyor ve Bakiye’nin “sahte dadı” olduğunu söyleyerek, o’nu işten attırmaya çalışıyor. Bakiye, çocuklarla vedalaşırken; Erman, Bakiye’nin yardımına yetişiyor ve o’nun sevgilisi olduğunu söyleyerek o’nu kurtarıyor.

Bahattin yeni planını uyguluyor

Yan komşular Bahattin ve Şaduman cephesinde de sular bir türlü durulmuyor. Seksi ve güzel Valeri’yi kendi evine transfer etmeyi kafaya takmış olan Bahattin, kendi hizmetçileri Hidayet ile Erman’ın aralarını yapmak için bahçede bir mangal partisi düzenliyor. Ama bütün komşular aynı partiye doluşunca, işler hiç de planladığı gibi gitmiyor.

Diğer yan komşular, modern çiftimiz Onur ve Deren, Kuzular’a karşı “site içi ittifak arayışına” girişiyorlar ve Bahattin-Şaduman çiftini kendi yanlarına çekmek için onlar’la yakınlaşmak istiyorlar; ama bir kez daha bu planları kendi ellerinde patlıyor.

TÜRK MALI 4. BÖLÜM 2. FRAGMANI