Westworld 1. sezon ne zaman bitecek? Westworld 2. sezon tarihi

HBO’nun yeni dizisi Westworld 1. sezon final tarihi ve 2. sezon yayın tarihi belli oldu.

Jonathan Nolan imzalı HBO dizisi Westworld yayınlandığı ilk bölümden itibaren tüm dünyada büyük ilgi çekti. Yapay zeka konusunun işlendiği bilim kurgu dizisinde Anthony Hopkins gibi dev bir oyuncuyla birlikte Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright ve Tessa Thompson gibi ünlü oyuncular da rol alıyor. Westworld dizisi 1. sezonun final tarihi de merak konusuydu.

WESTWORLD 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Westworld dizisi 1. sezon devam ederken, dizinin final tarihi de belli oldu. Westworld dizisi 1. sezonu 4 Aralık 2016’da final yapacak. Westworld 2. sezonun başlama tarihi ise hayranlarını üzecek. Westworld 2. sezon başlama tarihi olarak 2017 Ekim’de bekleniyordu ancak dizinin yeni bölümleri 2018’e kaldı. Westworld 2. sezon uzun bir aradan sonra 2018’in ilk aylarında yayınlanmaya başlayacak. Westworld dizisi Türkiye’de Digitürk üzerinden izlenebiliyor. westworld-11Yayınlandığı günden itibaren dünyada büyük olay olan, oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dünya genelinde ilgi çekmeyi başaran Westworld dizisi sosyal medyayı da sallıyor.

HBO’nun yeni bombası, ‘Lost’tan bildiğimiz J.J. Abrahms’ın yen dizisi Westworld dünya genelinde büyük bir başarı yakaladı. Son iki bölümüyle sosyal medyada büyük ilgi uyandıran Western ve bilimkurgu karışımı olan dizinin yapımcısı, Jurrasic Park’ın yaratıcısı Michael Crichton. İlk sezonunda 100 milyon dolar gibi bir rakamla yayınlanmaya başlayan dizi, aslında 1973 yılındaki orijinal filmin uyarlaması. Bu film daha sonra ‘Futureworld’ ve ‘Beyond Westworld’ adıyla yeniden dizileştirildi ancak ilgi görmedi

Hikayesinde; kovboyların yer aldığı bir parkta yaşayan insan görünümlü robotların yer aldığı ve zenginlerin eğlenmek için gittikleri Westworld’ün setine gerçekten girmek istiyorsanız ödemeniz gereken bedel 40 bin dolar.

Bu arada, Westworld cephesinden hayranları sevindiren bir haber duyuruldu.

Amerika’da HBO kanalında ekrana gelen dizi Lisa Joy ve Jonathan Nolan tarafından uyarlanıyor. Hikayenin dizi versiyonunda Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood, James Marsden, Thandie Newton, Jeffrey Wright ve Tessa Thompson gibi ünlü oyuncular rol alıyor.

Sevilen dizinin geleceği uzunca bir süredir belirsizliğini koruyordu. Sonunda HBO cephesinden müjdeli haber geldi. Westworld’ün ikinci sezonuyla ekrana döneceği açıklandı. İlk sezondaki bölümler şimdiye kadar ortalama 11.7 milyon izleyiciye ulaşmayı başardı. Ancak yeni sezonun başlama tarihi 2018. Final 4 Aralık’ta olacak.

Tarih: 16 Kasım 2016 — 03:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi