Yahşi Cazibe 43. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Yahşi Cazibe 43. Bölüm izle Yahşi Cazibe 43. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe 43. Bölüm izle Yahşi Cazibe 43. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe Son Bölüm izle

Azeri asıllı olan Cazibe Abbasova, Türkiye`de çalışma izni almak için kağıt üzerinde bir Türk vatandaşı ile evlenmeye karar verir. Bu tarz işlere el altından aracılık eden Gül Hanım vasıtası ile bir süredir ekonomik sıkıntı yaşayan Kemal’e ulaşır. Üç yıl evli kalmaları hiçbir şekilde boşanmamaları gerekmekte ve bu üç yıl gerçek bir evlilik olduğuna denetçileri inandırmak zorundadırlar. İthalat şirketinde çalışan, zor günler yaşayan ve yüklü bir para alacağı için bu nikahı kabul eden, nikaha kadar evleneceği kişiyi bile görmeyen Kemal, Cazibe’yi ilk kez nikah salonunda görür. Ama kişilikleri farklı olduğu için daha ilk dakikada kavga etmeye başlarlar. Kemal “Ben bununla evlenmem” deyip çekip gidecekken bu işe aracı olan kişi Kemal`i kolundan tutup ikna eder. Cazibe oturma iznini alır almaz Kemal`le boşanacak, nikah kıyıldıktan sonra herkes kendi hayatına dönecektir. Her şey konuşulup anlaşılmışken karşı komşuları olan psikopat, yabancılar şube komiseri Peker Pekmez’e bu çifti izleme ve rapor hazırlama görevi verilir. Kendilerinin denetleneceğini anlayan çakma evliler çareyi bir süre birlikte aynı evde yaşamakta bulurlar. Böylece Peker Pekmez evli olduklarına inanacak. Sonra bir bahane ile çift ayrılacaktır.

Yahşi Cazibe 42. BÖLÜM ÖZETİ

Simge’nin, Cazibe’nin hamile olduğunu öğrenmesi üzerine panik yapan Kemal ve Cazibe, son anda Cazibe’nin aklına gelen bir yalana sığınmak zorunda kalır. Cazibe Simge’ye, bebeğin babasının Baycan adındaki eski nişanlısı olduğunu, birkaç ay önce bir kaçamak yaptıklarını ama sonra tekrar ayrıldıklarını söyler.

Cazibe’nin gerçekten de bir zamanlar nişanlı olduğunu ilk defa öğrenen Kemal, belli etmemeye çalışsa da için için kıskanır. Ne var ki ortada daha ciddi bir sorun vardır. Zira atlattık zannetikleri Simge, internet yoluyla Baycan’a ulaşır ve Cazibe’yle barışması için İstanbul’a çağırır.

Yahşi Cazibe 43. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz