Yahşi Cazibe 44. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Yahşi Cazibe 44. Bölüm izle Yahşi Cazibe 44. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe 44. Bölüm izle Yahşi Cazibe 44. Bölüm Fragmanı izle Yahşi Cazibe Son Bölüm izle

Azeri asıllı olan Cazibe Abbasova, Türkiye`de çalışma izni almak için kağıt üzerinde bir Türk vatandaşı ile evlenmeye karar verir. Bu tarz işlere el altından aracılık eden Gül Hanım vasıtası ile bir süredir ekonomik sıkıntı yaşayan Kemal’e ulaşır. Üç yıl evli kalmaları hiçbir şekilde boşanmamaları gerekmekte ve bu üç yıl gerçek bir evlilik olduğuna denetçileri inandırmak zorundadırlar. İthalat şirketinde çalışan, zor günler yaşayan ve yüklü bir para alacağı için bu nikahı kabul eden, nikaha kadar evleneceği kişiyi bile görmeyen Kemal, Cazibe’yi ilk kez nikah salonunda görür. Ama kişilikleri farklı olduğu için daha ilk dakikada kavga etmeye başlarlar. Kemal “Ben bununla evlenmem” deyip çekip gidecekken bu işe aracı olan kişi Kemal`i kolundan tutup ikna eder. Cazibe oturma iznini alır almaz Kemal`le boşanacak, nikah kıyıldıktan sonra herkes kendi hayatına dönecektir. Her şey konuşulup anlaşılmışken karşı komşuları olan psikopat, yabancılar şube komiseri Peker Pekmez’e bu çifti izleme ve rapor hazırlama görevi verilir. Kendilerinin denetleneceğini anlayan çakma evliler çareyi bir süre birlikte aynı evde yaşamakta bulurlar. Böylece Peker Pekmez evli olduklarına inanacak. Sonra bir bahane ile çift ayrılacaktır.

Yahşi Cazibe 43. BÖLÜM ÖZETİ

Cazibe’nin eski nişanlısı Baycan’ın İstanbul’a yerleşme kararı almasıyla Kemal’de Cazibe’yi kaybetme endişeleri baş gösterir. Cazibe de Kemal’i yola getirmek için Baycan kozunu kullanmaya karar verince ortalık şenlenir.

Öte yandan Hulusi, Simge’nin burnunu sürtmek için yeni bir yol bulur ve Simge’ye kendisini evlatlık aldıklarını, asıl ailesinin artık kızlarını geri istediğini söyler. Barış ise Kemal’den habersiz olarak Baycan’ı yanına ev arkadaşı olarak alır. Simge yüzünden Kemal’le kavga eden Cazibe evi terk edip bir geceyi dışarıdan geçirince Kemal kıskançlıktan çılgına döner.

Yahşi Cazibe 44. Bölüm Fragmanı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz